Skladník v 3-zmennej prevádzke

PKZ Slovakia spol. s r.o.

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
01.04.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
680 Eur / základná zložka mzdy a motivujúce variabilne odmeňovanie vyplácané mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3-zmennej prevádzke
- manipulácia s vysokozdvižným vozíkom
- vykládka a nakládka tovaru
- príprava tovaru konečnému zákazníkovi
- evidencia materiálu v PC, práca so skenerom, atď...

- práca v stabilnej spoločnosti
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- možnosť profesionálneho rastu

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.3.2019 (ostáva ešte 5 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- prax v sklade min. 2 roky
- platný preukaz VZV trieda I., II., skupiny A, B, D, W1 (podmienkou)
- zdravotný preukaz pracovníka v potravinárstve
- znalosť práce s PC

Spoločnosť PKZ bola založená v januári roku 1996. Aktívnym pôsobením vo všetkých oblastiach logistických služieb sa spoločnosť PKZ vypracovala na spoľahlivého a stabilného poskytovateľa logistických služieb na Slovensku a aj v zahraničí. Skupina PKZ je dlhodobo členom jednej z najvýznamnejších logistických spoločností na svete, Hellmann Worldwide Logistics, kde ako partneri poskytujeme logistické služby pre svojich klientov na celom svete. Skupina PKZ aktívne buduje modernú, dynamickú a profesionálnu logistickú spoločnosť, ktorej nevyhnutným predpokladom úspechu sú jej skvelí a motivovaní zamestnanci.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Trenčianska 1279
02001 Púchov

Kontakt

Kontaktná osoba: Janka Vričanová
E-mail: poslať životopis
ID: 3459568   Dátum zverejnenia: 13.3.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   680 Eur / základná zložka mzdy a motivujúce variabilne odmeňovanie vyplácané mesačne