Montážny pracovník 2000-2800€ (Dánsko, Švédsko, Francúzsko a iné)

Pkt Company s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Nemecko, Rakúsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 2 800 EUR/mesiacPLATOVE PODMIENKY PRE ZAHRANICIE - IBA NA TRVALY PRACOVNY POMER 2000-2800€ V CISTOM SO VSETKYMI PRIPLATKAMI

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovných a učenlivých pracovníkov na naše slovenské aj zahraničné projekty (chodieva sa na turnusy 6-8 týždňov v zahraničí, 1-2 týždne doma)
- ide o technicky jednoduché montážne práce hradení a ďalšej technológie na farmách pre ošípané.
- NIE SME ŽIADNA AGENTÚRA, ALE VÝROBNÁ A MONTÁŽNA FIRMA
- pracuje sa 5-6 dní v týždni (cca 50-60 hodín za týždeň) - JE TO NÁROČNÉ
- nevyžadujeme komunikatívnu úroveň anglického / nemeckého jazyka (je to však výhodou)
- PRÁCA V ZAHRANIČÍ JE VÝHRADNE NA TPP, slovenské projekty je možnosť aj živnosť

UBYTOVANIE AJ DOPRAVA SÚ ZABEZPEČENÉ NA NAŠE NÁKLADY (platíte si iba stravu) sme medzinárodná výrobná a montážna spoločnosť, ponúkame Vám prácu na trvalý pracovný pomer (práce v Dánsku, Nórsku, Švédsko, Francúzsko atd.)
- ide o prácu počas celého roka, dlhodobo

Informácie o výberovom konaní

NÁSTUPY UŽ OD ZAČIATKU JANUÁRA 2023

Pohovory sa konajú osobne v Nitre, kde s Vami vieme v prípade vzájomnej dohody podpísať na mieste aj pracovnú zmluvu. Pozvánky zasielame iba vybraným uchádzačom na základe ich životopisu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- predchádzajúce skúsenosti na pozícii montér, tesár, stolár, vodár, elektrotechnik, elektromechanik, elektrikár, údržbár a pod. VEĽKOU VÝHODOU, NIE VŠAK PODMIENKOU

Spoločnosť PKT Company, s.r.o. bola založená v roku 2009 a dnes sme stabilná stredne veľká slovenská spoločnosť, ktorá poskytuje služby v oblasti výroby a montáže ustajňovacej technológie pre ošípané a hovädzí dobytok, vyrábame rôzne oceľové a nerezové konštrukcie pre zákazníkov v oblasti stavebníctva, strojárstva, ale aj iných oblastí. Projekty realizujeme najmä pre zákazníkov na Slovensku, Maďarsku, Dánsku, Nórsku, Švédsku, Nemecku, Francúzsku, Litve, Rumunsku a v minulosti aj Ukrajine či Rusku a ďalších krajinách v rámci EU.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4472693  Dátum zverejnenia: 25.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac