Dopravca

PKP-SK,s.r.o.

Miesto práce
Parková 3, okres Zlaté Moravce
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dopravná firma s dlhoročnými skúsenosťami hľadá dopravcu s vlastnou plachtovou 10 pall. dodávkou do 3,5 t. kde si maiteľ auta jazdi sám .Vieme zabezpečiť pravidelné vyťažovanie export import Francúzko. Volať len vážny záujemci !

Splatnosť faktúr 30 dní.

Informácie o výberovom konaní

Len s plachtovou dodávkou nie skriňová dodávka!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Skúsenosť, zodpovednosť , prijemné vystupovanie a flexibilita.

Firma vznikla v roku 1999. Od začiatku svojho fungovania mala jasne vyprofilovaný predmet
podnikania - poskytovať kvalitné a profesionálne služby v oblasti medzinárodnej
prepravy so zameraním na oblasť Francúzska a okolitých štátov EÚ. Počas prvých rokov
fungovania sa všetko úsilie firmy sústredilo na vybudovanie pevných obchodných vzťahov
s novými zákazníkmi a snahou vniesť do poskytovaných prepravných služieb nový rozmer
kvality, nakoľko dopravný trh v tom období bol ešte značne nepriehľadný a svojím spôsobom
uzavretý európskej konkurencii s mnohými administratívnymi obmedzeniami zo strany EÚ.
Počas rokov 2000 až 2004 firma stabilizovala svoju pozíciu na trhu a stala sa rešpektovaným
partnerom mnohých domácich aj zahraničných firiem.
V ďalšom období s postupným uvoľňovaním dopravného trhu v EÚ zaznamenala firma
búrlivý rozvoj. Postupne vybudovala vlastný prekládkový terminál v Zlatých Moravciach,
službu mobilného pneuservisu a zriadila divíziu stavebnej mechanizácie. Takisto sa rozrastal
vozový park úmerne s množstvom prepravovaných zásielok.
Od roku 2013 pôsobíme v novovybudovanej administratívnej budove vo vlastnom areáli.
Našou prioritou je stratégia ktorá sleduje cieľ , ktorým je poskytnúť maximálnu spokojnosť našich zákazníkov , ktorú dosiahneme za pomoci s naším vozovým parkom a naším prepravným tímom , ktorý je nepretržite k dispozícii dopraviť tovar na profesionálnej úrovni.

Firma JZPVK- Company, s.r.o. vznikla ako sesterský projekt k už etablovanej dopravnej firme .
Hlavným motívom bol stavebný boom v danom regióne. Za roky svojej existencie sa firma zúčastnila na mnohých projektoch na území SR.
Naša nová stratégia sleduje cieľ, ktorým je vytvoriť a poskytnúť s našim profesionálnym
týmto stabilnú a spoľahlivú kapacitu, ako aj vynikajúcu úroveň služieb na maximálnu spokojnosť zákazníka.
Web: https://jzpvk.pkptransport.sk/

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3188419  Dátum zverejnenia: 14.9.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore