Reagujte bez životopisu

Operátor stroja na rezanie dreva

PKM HRIŇOVÁ s.r.o.

Miesto práce
Hriňová
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 600 EUR/mesiac13.plat v závislosti od hospodárenie firmy, nadčasový bonus

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- operátor stroja na rezanie dreva nastavuje, vykonáva a kontroluje riadiaci proces prevádzky stroja pri poreze guľatiny, triedenie a ukladanie reziva, prísun a odvoz materiálu,
- koordinácia pomocných a obslužných prác pridelenej pracovnej skupiny.

- možnosť získania stabilného zamestnania v spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a
potenciálom rozvoja,
- individuálny prístup, snažíme sa o dlhodobú spoluprácu,
- odmena za odporučenie kolegu,
- zabezpečené stravovanie,
- možnosť príspevku na cestu do zamestnania od 20km,
- koncoročné odmeny,
- ostatné zamestnanecké benefity, ktoré potešia.

Informácie o výberovom konaní

Zaslať životopis v slovenskom jazyku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Drevospracujúci priemysel, operátor stroja, pilčík

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- pracovitosť

Spoločnosť sa špecializuje na výrobu stavebného reziva, krovov na mieru na základe požiadaviek zákazníka, výrobu typizovaných a atypických paliet, drevených obalových systémov, boxov a debien.

Kontakt

Kontaktná osoba: JUDr. Pavol Bajs
Tel.: +421907805440
E-mail: poslať životopis
ID: 4564674  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac