Asistent audítora Junior

PKF Slovensko s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 1 200 EUR/mesiacv závislosti od skúseností uchádzača, odmeny a bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rastúceho tímu auditového oddelenia hľadáme možno práve Teba – Juniora na audite. Tvojou hlavnou činnosťou bude práca pre klientov z rozličných odvetví a to všetko v priateľskej až rodinnej atmosfére s možnosťou kariérneho rastu a osobného rozvoja pod vedením a dohľadom skúsených audítorov.

- vykonanie auditu v súlade s medzinárodnými audítorskými štandardmi (ISA) u rôznych národných a nadnárodných spoločností zostavujúcich účtovnú závierku v súlade so slovenskými účtovnými postupmi a IFRS
- riešenie komplexných situácií z účtovného hľadiska
- vykonávanie všetkých činností auditu v súlade s pokynmi nadriadeného
- samostatné riešenie a zodpovednosť za pridelené úlohy
- spolupráca so skúsenejšími kolegami a dodržiavanie stanovených termínov
- možnosť zúčastňovať sa na iných typoch auditov a kontrol

- flexibilná pracovná doba
- možnosť pracovať z domu
- platené kurzy (ANJ)
- školenia a možnosť profesijného rastu
- priestor pre kreativitu, proaktívnosť a sebarealizáciu
- zaujímavá práca v príjemnom a dynamickom kolektíve rýchlo sa rozvíjajúcej firmy
- možnosť využívať pravidelné masáže
- preplácanie nadčasov od prvej hodiny
- pravidelné odmeny
- rôzne teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

Na osobný pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- samostatnosť a flexibilita
- klientsky orientovaný prístup
- pozitívne analytické myslenie
- iniciatívnosť
- organizačné schopnosti
- kreatívnosť
- aktívny vodič (jazdí sa v rámci Bratislavy, občasne aj v rámci SR)

Spoločnosť PKF Slovensko s.r.o. pôsobí na slovenskom trhu od r. 1992. Okrem hlavnej audítorskej činnosti úspešne poskytuje daňové a ekonomické poradenstvo, vedenie účtovníctva a miezd, konsolidáciu účtovnej závierky, znalecké služby a tiež školiace a publikačné služby. Klientmi spoločnosti sú fyzické i právnické osoby pôsobiace na trhu EÚ v najrozličnejších oblastiach. www.pkf.sk

Postupný rast a špecializácia činností, ako aj legislatívne zmeny, si vyžiadali vytvorenie dcérskych spoločností: PKF TAX, s.r.o., špecializujúcej sa na daňovú oblasť.

a Znalecký ústav PKF, s.r.o., ktorá zastrešuje časť služieb v oblasti oceňovania, vydávania posudkov a poradenstva (v r. 2006 zapísaná do zoznamu znalcov, tlmočníkov a prekladateľov v odbore Ekonomika a riadenie podnikov, odvetvie Oceňovanie a hodnotenie podnikov).

Sme riadnym členom medzinárodnej audítorskej, poradenskej a účtovníckej siete PKF International Limited (PKFI) (www.pkf.com).

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4367690  Dátum zverejnenia: 19.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac