Mechanik chladiarenských zariadení, Elektrikár

PK partner SK s.r.o.

Miesto práce
Kysucké Nové Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
od 726,- pri §21+ dochádzkový bonus 30,- + mesačné odmeny do 100,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca vykonávaná prevažne v Kysuckom Novom Meste alebo Skalici.
Elektrikár, Elektromontér
prevádza práce v zmysle platných noriem STN- oblasť elektro
zodpovedá za kvalitu prevedenej práce
vyhľadáva a odstraňuje poruchy na elektrických zariadeniach, VZT a chladiacich zariadeniach
prevádza montáž elektro
zodpovedá za kvalitu prevedenie stredných a bežných opráv na elektrozariadeniach VZT a klimatizáciach
prevádza montáž elektro, MaR
starostlivosť o zverený majetok firmy (automobil, náradie , mobilný telefón.....)
operatívne riešenie havarijných situácií
výjazdy k poruchám, ich diagnostika a odstránenie
- vyhláška č. 508/2009 Z. z. min. § 21 je podmienkou
- technická a manuálna zručnosť
- vodičský preukaz sk. B
- preukaz obsluhovateľa pracovnej plošiny (výhodou)
- samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita
Chladiar :
- vyučený v odbore "CHLADIARENSKÝ MECHANIK" alebo
- chladiarenský certifikát na F-plyny I - z. 286/2009 Z.z., 321/2012 Z.z.
Jedná sa o kumulatívnu pracovnú pozíciu.

- stabilné pracovné miesto
- školenia a vzdelávanie
- možnosť profesionálneho rastu
- po skončení skúšobnej doby mesačný dochádzkový bonus 30,- EUR, mesačné prémie, vianočné odmeny
- firemné benefity (možnosť ubytovania pre vzdialenejších, ...)
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- firemné akcie

Pozícia sa obsadzuje v mestách Kysucké Nové Mesto a Skalica. Uprednostnení budú uchádzači z blízkeho okolia. Záujemcovia z väčších vzdialeností majú po dohode možnosť ubytovania.
Platové podmienky v závislosti od skúseností a znalostí. Chladiar individuálne finančné ohodnotenie, podľa pracovných výsledkov.
Žiadosť o prijatie do zamestnania a profesijný životopis zasielajte e-mailom na: [email protected]
Zaslaním životopisu dáva uchádzač súhlas spoločnosti PK partner SK s.r.o. so spracovaním osobných údajov pre účel zaradenia do databázy uchádzačov o zamestnanie
v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení.
Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov za účelom osobného pohovoru.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

chladiar, elektrikár, elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

SOU/SŠ vzdelanie elektrotechnické,
vyhláška č. 508/2009 Z. z. min. §21
technická a manuálna zručnosť
vedieť čítať technickú dokumentáciu
chladiar (výhodou)
vodičský preukaz sk. B (výhodou)
preukaz obsluhovateľa pracovnej plošiny (výhodou)
samostatnosť, spoľahlivosť, flexibilita

Sme profesionálna spoločnosť zaoberajúca sa zdravotechnikou, vzduchotechnikou, klimatizáciou a chladiarenskými zariadeniami avšak s dlhodobou odbornou praxou zakorenenou v našich pracovníkoch. Naším prvoradým cieľom je predovšetkým spokojnosť zákazníkov prostredníctvom našich služieb a návrhov. Vieme, že výkony na vysokej úrovni si vyžadujú perfektné podmienky, preto je naším nepísaným zákonom vytvoriť také, ktoré našim klientom spĺňajú všetky atribúty plnohodnotného pracovného prostredia a oni sa tak môžu na svoju prácu maximálne sústrediť. To nás ženie k neustálemu zlepšovaniu našich ponúk, cien, služieb, s garanciou najlepšie odvedenej práce, na akú môžeme byť hrdí.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3262689  Dátum zverejnenia: 12.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 726,- pri §21+ dochádzkový bonus 30,- + mesačné odmeny do 100,-