Automechanik/Autoelektrikár Prešov

PK AUTO, spol. s r.o.

Miesto práce
Duklianska 23, Prešov
Termín nástupu
1.9.2020
800 - 1 500 EUR/mesiacPonúkaný plat: v závislosti od vyfakturovaných prác cca 800 - 1500€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Servis, údržba vozidiel podľa štandardov výrobcu, pneuservis, geometria, diagnostika vozidiel.

Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti, školenia, technické zabezpečenie dielní.
Motivujúci systém finančného ohodnotenia, firemné akcie, príjemný pracovný kolektív.

Životopis zasielajte prostredníctvom e-mailu na adresu [email protected] s popisom pozície o ktorú mate záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik/mechatronik/autoelektrikár

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Manuálna zručnosť, samostatnosť, chuť pracovať. Záujem o novinky automotive.

Sme silná a stabilná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom odvetví. Zastupujeme značky Toyota, Opel a Nissan. Je pre nás dôležitá príjemná pracovná atmosféra a dobré pracovné vzťahy. Naše predajné a servisné miesta sú v Prešove a v Poprade.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3938457  Dátum zverejnenia: 16.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac