Obchodný zástupca

PK Academy, s.r.o.

Miesto práce
Kramáre, Bratislava
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
0, dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Telefonické oslovovanie databázy s cieľom pozvania na najúspešnejší motivačno-rozvojový seminár v Európe.
Aktívny prístup pri navrhovaní marketingovej stratégie.
Účasť na seminároch PK Academy, viď: https://www.pkacademy.eu/sk/produkty/

Bezplatná účasť na vzdelávacích seminároch PK Academy, s.r.o.
Možnosti vzdelávania v najrýchlejšie rastúcej vzdelávacej spoločnosti Jürgen Höller Academy
Možnosť fixného platu plus provízia - bez horného limitu
Zaujímavé teambuildingové aktivity

Ak ste človek, ktorý má komunikačný a organizačný talent a rád sa cítite ako súčasť tímu, PK Academy je pre Vás správnou voľbou.
Ak sú motivácia a ambície pre Vás prirodzené a ste ochotný zo seba dať aj 110%, určite nám pošlite svoj životopis.

Skúsenosti v oblasti predaja, komunikácie a obchodu obrovskou výhodou

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý

Počet rokov praxe

1

Komunikatívnosť
Tímový duch
Samostatnosť
Zodpovednosť
Orientácia na výsledok

Sme PK Academy, veľmi rýchlo rastúca firma. V SR a ČR exkluzívne zastupujeme Jurgen Holler Academy, najrýchlejšie rastúcu vzdelávaciu spoločnosť v nemecky hovoriacich krajinách za posledných 5 rokov.

V SR a ČR organizujeme:
- POWER DAYS, najúspešnejší motivačný seminár v Európe, ktorý pomohol viac než 600 ľuďom z 27 rôznych krajinách.
- Špecializované semináre zamerané na predaj, rétoriku a work-life balance
- Interné semináre pre stredné a veľké firmy

Majiteľom a hlavným spíkrom je Peter Krištofovič, ktorý je dnes spoluvlastníkom viac ako 50-tich spoločností v 4 krajinách Európy.
Peter je veľmi inšpiratívny podnikateľ a v PK Academy je možné osobne sa učiť od neho a z jeho viac než 20 ročnej podnikateľskej praxe.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Vlárska 6
83101 Bratislava
ID: 3444026   Dátum zverejnenia: 9.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   0, dohodou