Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Kuchár/ka - 1800€ netto, Pizzeria EVIJO

PIZZERIA EVIJO s.r.o.

Miesto práce
Námestie SNP 8, Banská Bystrica
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Od 1 800 EUR/mesiacFinálna úroveň mzdy závisí od individuálnych zručností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví ťa práca v kuchyni, máš chuť pracovať v tíme a podieľať sa na vytváraní nových sezónnych ponúk? Hľadáme kuchára s praxou, alebo aj bez praxe s odhodlaním a chuťou učiť sa novým veciam. Tvojou úlohou bude:
- dodržiavať nadstavené štandardy a tímovo sa podieľať na príprave jedál
- zodpovedať za kvalitu pripravovaných jedál
- mať pozitívny prístup, byť flexibilný a kreatívny

Priestor pre sebarealizáciu
Zaujímavé platové ohodnotenie
Práca v stabilnom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Stabilná prevádzka fungujúca od roku 1996.
ID: 4615779  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac