Rozvoz pizze

Pizza Smejo

Miesto práce
Jurkovičova, Nitra
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
650 + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Rozvoz pizze po Nitre a okolí

Príplatky za nadčasy a sviatky. V nedeľu a počas väčšiny sviatkov je prevádzka zatvorená.

Okrem hlavnej činnosti je práca vhodná aj pre študentov VŠ (nakoľko tí majú popri štúdiu dosť voľna) alebo aj pre ľudí, ktorí majú popri inej, hlavnej práci veľa voľna. Možnosť pracovať na 4 hodinovú, 6 hodinovú, alebo 12 hodinovú smenu. Je možné jazdiť na firemnom alebo aj vlastnom aute. Pri rozvoze vlastným autom sú podmienky samozrejme uspôsobené týmto okolnostiam. Čerství držitelia vodičského oprávnenia prosím nereagujte. Pri rozvoze na vlastnom aute musí mať uchádzač vodičské oprávnenie aspoň 1 rok. Pri rozvoze na firemnom aute musí mať uchádzač vodičské oprávnenie aspoň 2 roky. Stredkoškoláci NEREAGOVAŤ!

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Vodičský preukaz

B

Vodičský preukaz skupiny B aspoň 2 roky (pri rozvoze vlastným autom to môže byť 1 rok.) Aspoň čiastočná znalosť ulíc je nutná, nakoľko niekedy môže GPS človeka oklamať.

Výroba a rozvoz pizze

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3527227  Dátum zverejnenia: 20.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 650 + príplatky