Reagujte bez životopisu

Čašník/Čašníčka

Pizza Planet

Miesto práce
Vrlíkova 4333, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho kolektívu prevádzky Pizza Planet prijmeme nového kolegu/kolegyňu na pracovnú pozíciu Čašník/Čašníčka. Nájdete u nás vždy dobre naladený kolektív. My hľadáme niekoho s kým si budeme rozumieť po pracovnej aj ľudskej stránke.

Hlavnou náplňou tvojej práce bude samozrejme obsluha, objednávanie a účtovanie zákazníkov. Vynášanie jedál a pomocné práce za barom ako je čapovanie a príprava kávy :)

Vyžadujeme od teba samostatnosť, učenlivosť, spoľahlivosť, chuť pracovať, milý a ústretový prístup ku zákazníkom. Aspoň základy angličtiny by boli plusom.
Stravu aj pitný režim budeš mať počas celého dňa zabezpečený :)

Pracovná doba je podľa aktuálneho rozpisu zmien.

Nástupný plat budeš mať 4€ v čistom + trinkgelty, ktoré sa vyplácajú mesačne ku mzde. Plat nie je konečný a je len na Tebe a Tvojej šikovnosti ako rýchlo môže táto mzda porásť :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

ID: 4253357  Dátum zverejnenia: 16.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac