Kuchár na denné menu

Pizza Pazza BA s. r. o.

Kopčianska 8-10, 851 01 Bratislava - mestská časť Petržalka, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
06.11.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Varenie jedál na denné menu, koordinácia výdaja jedál.

Zamestnanci sú okrem dohodnutého platu motivovaní aj odmenami z tržby. K ďalším výhodám platí aj zamestnanecká zľava.

Pred skúšobným termínom je dôležité poskytnúť osobné údaje pre prihlásenie na DOVČ. Pracovná doba je po-pia 6:30-15:00.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

kuchár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre uchádzača s praxou. Rýchlosť, zmysel pre dochucovanie jedál, schopnosť pracovať v tíme, schopnosť plánovať a odolnosť voči stresu sú dôležité.

Spoločnosť vlastní a prevádzkuje reštaurácie pizzérie.
ID: 2796967  Dátum zverejnenia: 3.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou