Obsluha pri pulte a pizzér v Pizza Me Bratislava

Pizza Me s. r. o.

Miesto práce
Námestie SNP 13, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
A.S.A.P.
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.1000-1400€ (netto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvoje povinnosti
-milý a ústretový prístup ku zákazníkom
-výroba pizze so strojom, čo sa naučíš ľahko a nie je potrebná kvalifikácia kuchára, všetko ťa naučíme
-mal/a by si byť tímový hráč s pozitívnou energiou
-poctivý a precízny výkon
-otváranie a zatváranie prevádzok
-denné a nočné zmeny
-starať sa o prevádzku

Čo Ti ponúkame
-stabilná a legálna práca
-nástupný plat 5,5-6-6,50-7,50€(netto) +  nočné príplatky + tringelty
--možné pružnejšie zálohy
-strava, zamestnanecké pitie a káva pre Teba zdarma
-zamestnanecká zľava pri nákupe až 70%
-mladý team
-pružné zadelenie pracovnej doby
-rýchly osobný rast, za 2-3 mesiace môžeš byť vedúci pracovník
-klimatizované priestory

Čakáme práve Teba ak
-si už mal/a podobné zamestnanie
-sa chceš naučiť piecť dobrú pizzu a obslúžiť svojich zákazníkov
-rád rozdávaš svoj milý úsmev
-máš rád teamovú prácu ale dobre zvládaš povinnosti aj individuálne
-hľadáš stabilnú a dlhodobú prácu v super teame
-ovládaš základy angličtiny

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Staňte sa kľúčovým pilierom úspechu spoločnosti Pizza Me, kde naše zanietenie pre kvalitu a odvážne strategické rozhodnutia otvárajú nové možnosti. Sme dôkazom, že aj v náročných časoch je možné nielen obstáť, ale aj prosperovať, čo dokazuje naša sieť 34 pobočiek, vrátane 2 nových v srdci Bratislavy, otvorených v roku 2022

V Pizza Me neustále pátrame po nových spôsoboch, ako sa rozvíjať a čerpať inšpiráciu z každej novej skúsenosti. Naša firemná kultúra je postavená na profesionálnom prístupe, vzájomnej dôvere a hodnotení individuálneho prístupu každého člena tímu, čo nám umožňuje byť vždy o krok vpred a pružne reagovať na meniace sa potreby našich zákazníkov.

Staň sa súčasťou našej úspešnej cesty – tvoje miesto je už pripravené.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4792584  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.