Čašník / čka

Rastislav Bőhm - KONEKT

Bowling pub Zlatá Reťaz, SNP 771, 018 51 Nová Dubnica, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
01.12.2016
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prijímanie objednávok od zákazníkov
- poskytovanie rád pri výbere nápojov
- servírovanie objednaných pokrmov a nápojov
- prijímanie a odovzdávanie reklamácií zodpovednému pracovníkovi
- vyúčtovanie platieb a inkasovanie dlžnej sumy v domácej mene, prípadne platobnej karty
- odnášanie použitých pohárov zo stolov
- zabezpečovanie rezervácií stolov

- motivujúci systém odmeňovania
- práca v nefajčiarskom prostredí
- práca v mladom dynamickom kolektíve
- možnosť ubytovania

Do nášho tímu hľadáme čašníkov či čašníčky. V prípade záujmu nám pošlite mail na adresu [email protected] a my Vás s radosťou pozveme na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

čašník, servírka

- ústretovosť
- príjemné vystupovanie – ide o veľmi dôležitú schopnosť. Zákazníci si často všímajú práve to ako na nich čašník pôsobí a ako sa k nim správa. Vašou úlohou je zabezpečiť aj to, aby zákazníci odchádzali spokojní.
- komunikatívnosť – každú požiadavku aj sťažnosť hosťa musíte vedieť správne komunikovať
- odolnosť voči stresu – stresové situácie sú takmer na dennom poriadku, preto voči nim musíte byť obrnený a vedieť ako na ne reagovať

Sme stabilná spoločnosť, ktorá prevádzkuje pohostinstvá, bary a prevádzky v oblasti gastronómie už viac ako 30 rokov. Kvalita poskytovaných služieb a spokojnosť zákazníkov je pre nás prvoradá, preto ak spĺňaš naše požiadavky a hľadáš stabilného a spoľahlivého zamestnávateľa, tak sa pridaj k nám.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2818406  Dátum zverejnenia: 19.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou