Pizza Hut Aupark hľadá nových členov tímu na ranné aj poobedné zmeny!

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
5,7 - 6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte záujem o rôznorodú prácu v gastronómii, ale chcete mať stabilné zázemie, spoločnosť, na ktorú sa môžete spoľahnúť a včasnú výplatu? U nás nájdete istotu a rodinnú atmosféru, ako aj možnosti kariérneho rastu a cenné skúsenosti.
Čo vás čaká:
• Ukážeme vám, ako pripraviť skvelú pizzu z čerstvých surovín a kúzla našich syrových okrajov.
• Budete komunikovať s našimi hosťami, pracovať s pokladňou a poskytovať najlepšie služby zákazníkom.
• Naučíme vás všetky naše normy a recepty, aby vás žiadna objednávka neprekvapila.
• Budete zodpovední za čistotu reštaurácie, pretože bez hygieny sa nedá pracovať s potravinami

Kto k nám zapadne:
• Flexibilný partner, ktorému vyhovuje pracovný čas aj počas víkendov a sviatkov
• Tímový hráč, na ktorého sa dá spoľahnúť a ktorý nenechá svojich kolegov na holičkách, ak niektorý z nich ochorie
• Pohodový človek, ktorý má rád dobrú atmosféru na zmene

• Flexibilné plánovanie zmien podľa vašich potrieb
• Extra bonusy v závislosti od odpracovaných hodín, motivačné súťaže
• Zamestnanec mesiaca
• Výhody a zľavy pre všetky naše značky (Burger King, Pizza Hut, Starbucks)
• Multisport karta
• Teambuildingy a podujatia pre zamestnancov
• Pitie na zmene zdarma, jedlo na zmene za symbolickú cenu
• Platené školenia a možnosti kariérneho rastu
• Základná zložka mzdy závisí od druhu pracovného pomeru, či ide o skrátený úväzok alebo brigádu - viac info na osobnom pohovore
• BUTY (šatovné) je 1,00€/hod - netto
• Príplatok za sobotu 2,16 €/hod
• Príplatok za nedeľu 4,31 €/hod
• Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
• Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
• Sprepitné
• Bonus za odporučenie kamaráta 100€ pri brigáde, 200€ pri tpp

Sme mladý, energický kolektív a hľadáme niekoho do party ! Hľadáme niekoho, kto bude môcť pracovať aj počas leta ;)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť slovenského jazyka je nutná :-)

V Pizza Hut si zakladáme na rodinnej atmosfére, dôvere a kvalitnom zákazníckom servise. Potrpíme si na kvalitné suroviny a dbáme na to, aby naše jedlo bolo vždy čerstvé. Naši hostia si môžu pochutnať na tenkom chrumkavom ceste San Francisco a svoju pizzu si môžu vylepšiť ikonickými okrajmi plnenými mozzarellou. Práca v Pizza Hut ti ponúka plnohodnotný tréning a rozvoj, možnosť plánovania zmien podľa tvojich potrieb, zaujímavé benefity a skvelý tím! Prácu alebo prax u nás získaš či už si študent, absolvent, rodič s malými deťmi alebo skúsený gastro nadšenec.

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Federico Banda
E-mail: poslať životopis
ID: 4788612  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 5,7 EUR/hod.