Tím Pizza Hut Bory Mall hľadá parťákov! Ideálne pre vysokoškolákov

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 5,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOP značka pizze sveta rastie na Slovensku - BUĎ TOHO SÚČASŤOU!
  • Mal by si byť tímový hráč s pozitívnou energiou
  • Malo by sa dať na Teba spoľahnúť
  • hľadáme usmiateho a fajn parťáka/parťačku :)

  • zaujímavé teambuildingy
  • jedlo na zmene zdarma
  • ponúkame okamžite zmluvu na dobu neurčitú
  • pracovnú dobu si môžeš naplánovať podľa seba
  • dostaneš príplatky za prácu cez víkend a počas štátnych sviatkov
  • tringelty a bonusy z tržby reštaurácie
  • výhody v rámci našich značiek - AmRest
( Burger King, Starbucks)
  • možnosť rastu na vedúce pozície
  • získaš odmenu za odporučenie kamaráta 100-200€
  • team plný skvelých ľudī a cool šefku :D

Informácie o výberovom konaní

Sme mladý a dynamický kolektīv a hľadáme práve teba!
Prácu ti naplánujeme podľa tvojich požiadaviek a rozvrhu - ideál pre vysokoškolákov :))
Hľadáme niekoho, kto vie vziať aj ranné zmeny, nie len vīkendy;)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

znalosť slovenčiny nutná ;)

V Pizza Hut si zakladáme na rodinnej atmosfére, dôvere a kvalitnom zákazníckom servise. Potrpíme si na kvalitné suroviny a dbáme na to, aby naše jedlo bolo vždy čerstvé. Naši hostia si môžu pochutnať na tenkom chrumkavom ceste San Francisco a svoju pizzu si môžu vylepšiť ikonickými okrajmi plnenými mozzarellou. Práca v Pizza Hut ti ponúka plnohodnotný tréning a rozvoj, možnosť plánovania zmien podľa tvojich potrieb, zaujímavé benefity a skvelý tím! Prácu alebo prax u nás získaš či už si študent, absolvent, rodič s malými deťmi alebo skúsený gastro nadšenec.

Kontakt

Kontaktná osoba: Michaela Vikorová
E-mail: poslať životopis
ID: 4544965  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 5,5 EUR/hod.