Junior Shift Manažér v Pizza Hut Aupark/ Bory Mall/ Avion- fungujeme aj počas corony

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5,9 - 6,2 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BUĎ SÚČASŤOU SVETOVEJ ZNAČKY PIZZE a jej expanzie na Slovensku!
Príď sa baviť do Pizza Hut. Riadime sa heslom „Work Hard, Play Hard“.
Ak je to Tvojmu srdcu blízke, pridaj sa k nám ! :)

V čom bude tvoja pozícia dôležitá??

* Vedenie zmien, organizácia tímu na zmene, podpora manažérskeho tímu a výsledkov reštaurácie
* Obsluha hostí - ako vedúci pracovník pôjdeš príkladom celému tímu
* Skvelá znalosť štandardov prípravy našej milovanej pizze a ich dodržiavanie na prevádzke
* Nemusíš sa báť, preškolíme ťa, aby si to všetko hravo zvládol :)

Aké máme od Teba očakávania?

* Nejaké skúsenosti s vedením tímu, v pracovnom prostredí alebo v rámci školských projektov
* Spokojný hosť je pre Teba na prvom mieste
* Spoľahlivosť, zodpovednosť, flexibilitu a tímového ducha
* Pozitívny prístup, chuť rozvíjať sa a učiť sa nové veci
* Dlhodobú spoluprácu

Čo Ti ponúkame my?

*garantujeme Ti prácu aj počas corony - všetky naše prevádzky boli, sú a budú otvorené :)
* Základnú zložku mzdy 5,40€/hod, po zaškolení 5,70€/hod
* BUTY (šatovné) 0,5€/hod netto
* Príplatok za sobotu 1,79€/hod
* Príplatok za nedeľu 3,58€/hod
* Príplatok za nadčas 25% z priemernej hodinovej mzdy
* Príplatok za sviatok 100% z priemernej hodinovej mzdy
* Sprepitné až do výšky 25€

* flexibilitu v plánovaní smien
* zaujímavé teambuildingy
* saunový svet pre našich zamestnancov zdarma, pre najšikovnejších thajské masáže zdarma
* výplatu každý mesiac do 9. dňa na účet
* jedlo na zmene za zvýhodnenú cenu
*možnosť kariérneho rastu, tréning, zaškolenie
* odmeny za odporučenie kamaráta (od 50 EUR)
* skvelý kolektív a rodinnú atmosféru

Neváhaj, pošli nám niečo o sebe a my sa s Tebou radi stretneme!

Informácie o výberovom konaní

Vyberáme manažérsky tím pre Pizza Hut Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V Pizza Hut si zakladáme na rodinnej atmosfére, dôvere a kvalitnom zákazníckom servise. Potrpíme si na kvalitné suroviny a dbáme na to, aby naše jedlo bolo vždy čerstvé. Naši hostia si môžu pochutnať na tenkom chrumkavom ceste San Francisco a svoju pizzu si môžu vylepšiť ikonickými okrajmi plnenými mozzarellou. Práca v Pizza Hut ti ponúka plnohodnotný tréning a rozvoj, možnosť plánovania zmien podľa tvojich potrieb, zaujímavé benefity a skvelý tím! Prácu alebo prax u nás získaš či už si študent, absolvent, rodič s malými deťmi alebo skúsený gastro nadšenec.

Kontakt

Kontaktná osoba: Karolina Kutil
Tel.: +420702272346
E-mail: poslať životopis
ID: 3970953  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 5,9 EUR/hod.