Super job v Pizza Hut aj počas corony ! (pracovník rýchleho občerstvenia)

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď
4,8 - 5,1 EUR/hod.- základná mzda 4,80 €/hod, po troch mesiacoch 5,10 €/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOP značka pizze sveta rastie na Slovensku - BUĎ TOHO SÚČASŤOU
  • Mal by si byť tímový hráč s pozitívnou energiou a chuťou sa rozvíjať
  • Malo by sa dať na Teba spoľahnúť
  • Mal by si odpracovať aspoň 20 hodín týždenne
Všetko ostatné Ťa naučíme! :-)

  • garantujeme Ti prácu aj počas corony - všetky naše prevádzky boli, sú a budú otvorené :)
  • zaujímavé teambuildingy
  • saunový svet pre našich zamestnancov zdarma, pre najšikovnejších thajské masáže
zdarma
  • ponúkame okamžite zmluvu na dobu neurčitú
  • pracovnú dobu si môžeš naplánovať podľa seba
  • dostaneš príplatky za prácu cez víkend a počas štátnych sviatkov
  • tringelty a bonusy z tržby reštaurácie
  • jedlo počas pracovnej doby za pár drobných
  • výhody v rámci našich značiek - AmRest ( Burger King, Starbucks, KFC)
  • možnosť rastu na vedúce pozície
  • získaš odmenu za odporučenie kamaráta

Hľadáme práve Teba na prevádzku AVION/ AUPARK / BORY MALL Bratislava! :-)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V Pizza Hut si zakladáme na rodinnej atmosfére, dôvere a kvalitnom zákazníckom servise. Potrpíme si na kvalitné suroviny a dbáme na to, aby naše jedlo bolo vždy čerstvé. Naši hostia si môžu pochutnať na tenkom chrumkavom ceste San Francisco a svoju pizzu si môžu vylepšiť ikonickými okrajmi plnenými mozzarellou. Práca v Pizza Hut ti ponúka plnohodnotný tréning a rozvoj, možnosť plánovania zmien podľa tvojich potrieb, zaujímavé benefity a skvelý tím! Prácu alebo prax u nás získaš či už si študent, absolvent, rodič s malými deťmi alebo skúsený gastro nadšenec.

Kontakt

Kontaktná osoba: Karolina Kutil
Tel.: +420702272346
E-mail: poslať životopis
ID: 3777755  Dátum zverejnenia: 17.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 4,8 EUR/hod.