Shift Manager v Pizza Hut Bory Mall Bratislava, mzda 1300€, fungujeme aj počas korony

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

BUĎ SÚČASŤOU SVETOVEJ ZNAČKY PIZZE a jej expanzie na Slovensku!
Príď sa baviť do Pizza Hut. Riadime sa heslom „Work Hard Play Hard“.
Ak je to Tvojmu srdcu blízke, pridaj sa k nám :)
V čom bude tvoja pozícia dôležitá?
* Vedenie smien, organizácia tímu na smene, podpora manažérskeho tímu a výsledkov reštaurácie
* Obsluha hostí, ako vedúci pôjdeš príkladom celému tímu
* Skvelá znalosť štandardov prípravy našej milovanej pizzi a ich dodržiavanie na prevádzke
* Nemusíš sa báť, preškolíme ťa, aby si to všetko hravo zvládol :)

Aké máme od Teba očakávania?
* Nejaké skúsenosti s vedením tímu, v pracovnom prostredí alebo v rámci školských projektov
* Spokojný hosť je pre Teba na prvom mieste
* Spoľahlivosť, flexibilitu a tímového ducha
* Pozitívny prístup, chuť rozvíjať sa a učiť sa nové veci
* Dlhodobú spoluprácu

Čo Ti ponúkame my?

* Zmluvu na dobu neurčitú, aby si vedel, že to s tebou myslíme vážne
* Základnú mzdu od 1000 € mesačne
* Firemné benefity – 150 EUR mesačne vo forme príspevku na údržbu uniformy, ktorú od nás dostaneš, 360 EUR ročne vo forme volnočasových poukážok Edenred, Multisport karta
* Výplatu každý mesiac do 10. dňa na účet
* Bonusy za splnenie finančných cieľov
* Flexibilitu v plánovaní smien
* Platený tréning na vedúceho smeny
* Štandardné príplatky za víkendy, sviatky a nadčasy
* Jedlo na smene za zvýhodnenú cenu
* Možnosť kariérneho rastu, tréning, zaškolenie
* Dobrú dostupnosť reštaurácií
* Teambuildingy a iné mimopracovné aktivity
* Skvelý kolektív a rodinnú atmosféru

Neváhaj, pošli nám niečo o sebe a my sa s Tebou radi stretneme!

Informácie o výberovom konaní

Vyberáme manažérsky tím pre Pizza Hut Bory Mall Bratislava

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

V Pizza Hut si zakladáme na rodinnej atmosfére, dôvere a kvalitnom zákazníckom servise. Potrpíme si na kvalitné suroviny a dbáme na to, aby naše jedlo bolo vždy čerstvé. Naši hostia si môžu pochutnať na tenkom chrumkavom ceste San Francisco a svoju pizzu si môžu vylepšiť ikonickými okrajmi plnenými mozzarellou. Práca v Pizza Hut ti ponúka plnohodnotný tréning a rozvoj, možnosť plánovania zmien podľa tvojich potrieb, zaujímavé benefity a skvelý tím! Prácu alebo prax u nás získaš či už si študent, absolvent, rodič s malými deťmi alebo skúsený gastro nadšenec.

Kontakt

ID: 3564121  Dátum zverejnenia: 15.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac