Super Job v PIZZA HUT Avion, 5 eur/hod. (Pracovník rýchleho občerstvenia)

Pizza Hut

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
07.12.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
5,0 eur/hodinu a tým to nekončí :-)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

TOP značka pizze sveta rastie na Slovensku - BUĎ TOHO SÚČASŤOU
- Mal by si byť tímový hráč s pozitívnou energiou a chuťou sa rozvíjať
- Malo by sa dať na Teba spoľahnúť
- Mal by si odpracovať aspoň 20 hodín za týždenne
Všetko ostatné Ťa naučíme! :-)

- Ponukáme okamžite zmluvu na dobu neurčitú
- Pracovnú dobu si môžeš naplánovať podľa seba
- Dostaneš príplatky za prácu cez víkend a počas štátnych sviatkov
- Tringelty a bonusy z tržby reštaurácie
- Jedlo počas pracovnej doby za pár drobných
- Výhody v rámci naších značiek - AmRest (KFC, Burger King, Starbucks)
- Možnosť rastu na vedúce pozície
- Získáš odmenu za doporučenie kamaráta
- Zaujímavé teambuildingy a iné mimopracovné aktivity :-)

Vyberáme tím pre Pizza Hut Avion Shopping Park a Bory Mall Bratislava.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

6.1.2019 (ostáva ešte 27 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

AmRest Holdings SE je najväčším nezávislým prevádzkovateľom reštaurácií v strednej a východnej Európe s rastúcou medzinárodnou prítomnosťou. Od roku 1993 sme na základe pevnej frenčízy a spolupráce spoločných podnikov, vybudovali portfólio dobre zapamätateľných a silných značiek ako sú KFC, Pizza Hut, Burger King a Starbucks. AmRest taktiež vlastní značku La Tagliatella. V roku 2013 AmRest získal dve unikátne značky v Číne – Blue Frog a Kabb. O dva roky neskôr, v roku 2015, ohlásil AmRest akvizíciu 19-tich kaviarní Starbucks v Bulharsku a Rumunsku.
Dnes AmRest prevádzkuje viac ako 1900 reštaurácií typu Quick Service a Causual Dining. Skrz našu kultúru doručí výborné jedlo a výnimočné služby za prijateľné ceny každý deň takmer 18 tisíc zamestnancov v 13 krajinách sveta.

Adresa spoločnosti

AmRest SK s.r.o.
Pajštúnska 3
851 02 Bratislava - mestská časť Petržalka

Kontakt

Kontaktná osoba: Vit Severyn
Tel.: +421948874314
E-mail: poslať životopis
ID: 3554697   Dátum zverejnenia: 7.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   5,0 eur/hodinu a tým to nekončí :-)