Unity Programmer

PIXEL FEDERATION, s.r.o.

Miesto práce
Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiacZávisí od seniority pozície, viac info v popise + bonusy (máme 13. plat)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvojou zodpovednosťou ako Unity programátora na jednej z našich hier bude pridávanie herných mechaník a funkcionalít na základe dizajn dokumentu. Pri tom budeš úzko spolupracovať s game dizajnérmi, testermi a arťákmi a spolu sa budete snažiť priniesť našim hráčom čo najlepší herný zážitok.

Platové podmienky:
Základná zložka mzdy začína na 1500 Eur Brutto pre juniornú pozíciu a navyšuje sa v závislosti od skúseností kandidáta
Junior: od 1500 Eur Brutto
Medior: od 2500 Eur Brutto
Senior: od 3500 Eur Brutto

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

- fitko a masáže priamo v priestoroch pracoviska :)
- balíček benefitov, ktoré sa postarajú o tvoju telesnú aj duševnú schránku
- možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme (1on1 takže sa nemusíš hanbiť pred kolegami).
- chillout zóna so šípkami, stolovým futbalom, ping-pong, doskovky (hry), PS4, karaoke, gril
- firemná knižnica a možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore
- veľké množstvo ad hoc akcii, benefitových balíčkov a darčekov, ktoré vedia príjemne prekvapiť

A so všetkou skromnosťou jedny z najlepších a najtvorivejších priestorov na Slovensku :)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- Si zvedavý, rád veci analyzuješ a skúmaš, si proaktívny, pracuješ tímovo.
- Náročné problémy berieš ako výzvu, si flexibilný a vieš sa prispôsobiť požiadavkám projektu.
- Unity nie je pre Teba nič nové.
- Máš skúsenosti so C# jazykom, dependency injection frameworkami a Unity API.
- Máš znalosti dizajnových vzorov (design patterns).
- Máš skúsenosti s game developmentom, ideálne s mobilnými hrami.
- Máš znalosti GIT či iným version systémom.
- Máš znalosti 3D matematickej vektorovej algebry, goniometrie a matíc.

Plusové body u nás budeš mať za:
- Skúsenosť so spoluprácou na projekte, ideálne tím aspoň 3 programátorov.
- Skúsenosti s GPU programovaním, shadery (CG/GLSL).
- Skúsenosti s 3rd Party API (Firebase, Facebook, Ironsource...).
- Skúsenosti s optimalizáciou a profilovaním hier.
- Skúsenosti s ďalšími 2D/3D softvérmi (Photoshop, 3DSMax, Maya…).
- Skúsenosť s ticketovacími nastrojmi (Jira, Redmine…).
- Skúsenosť s iným herným enginom (napr. Unreal).

Sme Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 16. rok sa venujeme tomu, čo nás baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Naše hry sa hrajú hráči zo všetkých kútov sveta, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najúspešnejších vývojárov na Facebooku. Hráči sú pre nás všetkým, preto veríme, že prvotriednym servisom a kvalitnou zábavou dokážeme posunúť herný priemysel vpred. Pixel Federation, od hráčov, pre hráčov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4781887  Dátum zverejnenia: 11.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac