PHP Programátor - Herný backend

PIXEL FEDERATION, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava Einsteinova, Petržalka
Termín nástupu
ASAP
3 000 EUR/mesiacDaná suma je iba základnou zložkou platu, +13ty plat, odmeny a kariérny rast.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nadšeného programátora so skúsenosťou vo vývoji, údržbe a dizajnovaní aplikácií. Ak máš rád/rada výzvy, tak si na správnom mieste, pretože budeš vyvíjať herný backend v PHP, ktorý musí dokázať obsluhovať tisícky requestov za sekundu od desaťtisícov konkurentných hráčov. Popritom budeš budovať rôzne herné svety! Podľa seniority uchádzača je možné dostať sa až k práci na úplne novom projekte postavenom na najnovších postupoch v rámci PHP a Domain Driven Designu. Naučíme ťa škálovať na úrovni spracovania webových requestov a aj vrámci asynchrónneho processingu pomocou message queues. Ak ťa baví študovanie najnovších vývojových postupov a chceš držať krok s najnovšími trendmi vo svete, tak budeme jedným z mála miest, kde sa naozaj naučíš viac, ako by si na naše malé Slovensko čakal :)

Dobre odvedenú prácu radi oceníme, preto ti ponúkame adekvátne finančné ohodnotenia. Peniaze však zďaleka nie sú všetko, preto pre teba máme aj iné, nefinančné benefity.

- Fitko a masáže.
- Možnosť jazykového vzdelávania priamo vo firme (1on1 takže sa nemusíš hanbiť pred kolegami).
- Firemná knižnica a možnosť vzdelávať sa vo svojom odbore.
- Veľké množstvo ad hoc akcii, benefitových balíčkov a darčekov, ktoré vedia príjemne prekvapiť.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

vývoj PHP aplikácií

Počet rokov praxe

3

Určite sa nám ozvi, ak spĺňaš aspoň polovicu z nasledujúcich požiadavok:

- Minimálne 3 roky praxe s vývojom PHP aplikácií.
- Skúsenosti s OOP na čo najlepšej úrovni.
- Znalosť MySQL (Mariadb), ideálne skúsenosti s prácou s veľkými databázami.
- Znalosť GIT (aspoň základy).
- Minimálne užívateľskú znalosť Linuxu (preferujeme vývoj na Linuxe, prípadne na Dockeroch).
- Skúsenosti s aspoň jedným moderným PHP frameworkom (Zend, Laravel), v ideálnom prípade Symfony a Doctrine.
- Analytické myslenie, zodpovedný prístup, tímová práca, dobré komunikačné schopnosti, nadšenie pre riešenie komplikovaných technických problémov.

Výhodou ti može byť ak máš:

- Skúsenosti s písaním automatizovaných unit testov (napr. PHP Unit, Codeception) alebo akceptačných testov.
- Skúsenosti s vývojom väčších projektov (200 a viac tried).
- Prehľad v návrhových vzoroch, skúsenosti s dependency injection a prax so SOLID štýlom písania kódu.
- Skúsenosti s vývojom aplikácií štýlom Domain Driven Design.
- Skúsenosti s code review a pair programming.
- Zmysel pre detail a aktívna znalosť best practices pri písaní kódu.

Sme Pixel Federation, tím nadšených hráčov a skúsených herných vývojárov. Už 16. rok sa venujeme tomu, čo nás baví najviac – prinášať zábavu a radosť ľuďom po celom svete prostredníctvom online hier na Facebooku, iOS a Android zariadeniach. Naše hry sa hrajú hráči zo všetkých kútov sveta, vďaka čomu sme sa zaradili medzi najúspešnejších vývojárov na Facebooku. Hráči sú pre nás všetkým, preto veríme, že prvotriednym servisom a kvalitnou zábavou dokážeme posunúť herný priemysel vpred. Pixel Federation, od hráčov, pre hráčov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4344657  Dátum zverejnenia: 29.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac