Reagujte bez životopisu

Kuchár - SPILKA beer&restaurant

PivRest, s.r.o.

Miesto práce
Spilka beer & restaurant, Legionárska 8, 811 07 Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiac7 eur netto/hodina

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca krátky - dlhý týždeň od 8:00 hod. - 22:00 hod. Príprava studených a teplých jedál pod vedením šéfkuchára. Udržiavanie čistoty. Dodržiavanie HCCP noriem.

Práca v kuchyni s najmodernejším zariadením, pracovné oblečenie, Team building do pivovaru, bližšie infomácie na osobnom pohovore.

Profesný životopis s kontaktnými údajmi prosíme posielať na [email protected]
Uchádzača ktorý bude spĺňať podmienky budeme volať na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár v reštaurácii

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme zodpovednú, nekonfliktnú osobu so zmyslom pre tímovú prácu poriadok, čistotu a detail. Vítaní sú aj uchádzači z iných krajín s pracovným povolením. Ak máš chuť pracovať v stabilnej práci v dobrom kolektíve, určite sa ozvi.

Sme unikátny koncept pivárenskej reštaurácie, kde okrem exkluzívneho tankového piva, ktoré nenájdete nikde inde na Slovensku a rôznych pivných špeciálov a pivných štýlov, ponúkame výbornú tradičnú kuchyňu, ale aj moderné trendové jedlá a prekvapivé chuťové kombinácie, ktoré nie len výborne chutia, ale sú aj pastvou pre oči. Okrem a la carte ponuky máme k dispozícii aj denné menu a širokú ponuku našich vlastných výrobkov, ktoré ponúkame v našom SPILKA shope (napr. kváskový chlieb, rôzne pekárenské a cukrárske produkty...). Našu prevádzku navštevujú pestré komunity zákazníkov a prichádzajú k nám nie len kvôli výbornému jedlu a pivu, ale aj kvôli koncertom a rôznym iným aktivitám, ktoré sú pravidelnou súčasťou života v SPILKE. My však veríme, že sa k nám zákazníci chodia aj kvôli kvalite a spoľahlivosti, ktoré sú našou hlavnou filozofiou. Sme miestom, kde to žije pohodou a priateľskou atmosférou, ktorá vládne aj medzi našimi zamestnancami.
ID: 4077967  Dátum zverejnenia: 10.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac