Reagujte bez životopisu

Pekár- pekárka

PivRest, s.r.o.

Miesto práce
Legionárska 8, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Reštaurácia SPILKA beer&restaurant hľadá práve teba, nášho lídra na pozíciu pekár. V novej kuchyni v bývalej budove Stein ponúkame stály pracovný pomer, miesto sebarealizácie a férovú pracovnú dobu. Požadujeme: skúsenosť s kváskovaním, výrobou pečiva ako aj vývoj nových produktov v spolupráci so šéfkuchárom, vedenie pekárskeho tímu.

Nová moderne vybavená kuchyňa s rôznymi technológiami, priateľský kolektív, stabilné zamestnanie. Možnosť vzdelávania na rôznych školeniach.

Informácie o výberovom konaní

Krátky životopis prosím posať na mail [email protected]
Každý vhodný uchádzač bude pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár - pekár

Počet rokov praxe

Prax v oblasti pekárstva je nutná

Dochvíľnosť, precíznosť a chuť učiť sa nové veci

Spilka restaurant vznikla ako nová reštaurácia v Bratislave na Legionárskej ulici. Ide o novú piváreň ktorá je situovaná v prerobenej starej bududove Stein. Myšlienkou reštaurácie je skĺbiť výborné pivo s kvalitnou kuchyňou a novým interiérom ktorý vytvorí nezabudnuteľnú atmosféru.

Nádražná 84B
920 41 Leopoldov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Natália Haramiová
Tel.: +421911298878
E-mail: poslať životopis
Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí, keď pošlete žiadosť.Poslať žiadosť spoločnosti
ID: 4040641  Dátum zverejnenia: 9.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac