Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Topoľčany, okres Topolčany
plný úväzok

Špecialista spätných bonusov - Administratíva

Charakteristika pozice

Pre náš tým v Topoľčanoch, ktorý je zodpovedný za centrálnu evidenciu zákazníkov a administratívu predaja, hľadáme novú kolegyňu/nového kolegu na pozíciu Špecialista spätných bonusov. Táto samostatná pozícia je zodpovedná za zadávanie a centrálnu údržbu spätných bonusov (správa vernostného programu) a za dodržiavanie autorizačných procedúr pri ich založení a zúčtovaní.

Pokiaľ máte predchádzajúcu prax v administratíve a baví Vás rôznorodá spolupráca a podpora tímov naprieč spoločnosťou, tak ste náš človek!

Náplň práce

  • Priama zodpovednosť za kompletnú evidenciu a správne zadávanie bonusových dohôd do systému vrátane pravidelnej aktualizácie
  • Zúčtovanie spätných bonusov a evidencia ich vyplatenia
  • Spolupráca s manažérmi a ostatnými tímami naprieč spoločnosťou (Distribútori, On/Off trade obchodné tímy, KA manažéri, Finančné oddelenie a oddelenie Kreditnej kontroly) vrátane českého oddelenia administratívy predaja
  • Úzka spolupráca (a prípadný zástup) s Obchodným špecialistom na fakturáciu v oblasti fakturácie a vystavovania finančných dobropisov
  • Podieľa sa na zlepšovaní procesov v rámci zverenej agendy a Integrovaného systému riadenia

Požiadavky na kandidáta

  • stredoškolské vzdelanie – ekonomický smer výhodou
  • min. 1-2 roky skúsenosti v administratíve
  • precíznosť a dôslednosť, zmysel pre detail
  • schopnosť riešiť zadané úlohy samostatne a efektívne s ohľadom na čas a ich logický sled, doťahovať ich do konca bez nutnosti priameho dohľadu
  • schopnosť efektívne komunikovať a porozumieť potrebám kolegov z rôznych tímov
  • znalosť MS Office podmienkou (najmä pokročilá znalosť Excel)
  • znalosť práce v SAP – výhodou
  • základná znalosť anglického jazyka
  • vodičský preukaz sk.B

Ponúkame

  • rôznorodá a zodpovedná práca
  • zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
  • Prepracovaný systém školení a profesionálneho rozvoja
  • príležitosti pre kariérny rast
  • široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
  • príjemné pracovné prostredie
  • priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3290613  Dátum zverejnenia: 19.1.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.