Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok

Brand Asistent/tka - Marketing

Charakteristika pozície

Do nášho marketingového tímu hľadáme na pozíciu Brand Asistenta šikovného a motivovaného kolegu/kolegyňu, ktorý/á bude mať chuť priložiť ruku k dielu a podporiť tak ďalší rozvoj našich úspešných značiek!

Náplň práce

• podpora brand manažérom značiek pri realizácii marketingovej stratégie (identifikácia cieľových zákazníkov a trhov, určovanie cieľov a zámerov pre značky)
• komunikácia s externými partnermi/dodávateľmi ohľadom ATL a BTL aktivít
• kooperácia pri sponzoringových a eventových aktivitách
• celková zodpovednosť za menšie projekty
• príprava reportov y analýz
• vyhodnocovanie marketingových aktivít

Požiadavky na kandidáta

• Študent VŠ – ideálne marketingový alebo ekonomický smer
• predchádzajúce skúsenosti v oblasti marketingu sú výhodou
• zmysel pre time manažment a projektové riadenie
• orientácia na cieľ, prirodzený „hlad po úspechu“
• výborné komunikačné a prezentačné zručnosti
• inovatívne myslenie, profesionálna zvedavosť
• analytické myslenie, schopnosť interpretovať a použiť výsledky analýz trhu pre dané značky
• aktívna znalosť anglického jazyka – komunikatívna úroveň
• PC znalosti (MS Office)
• Vodičský preukaz skupiny B

Ponúkame

• rôznorodá a zodpovedná práca
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príležitosti pre kariérny rast po ukončení štúdia na VŠ
• príjemné pracovné prostredie
• priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3265521  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.