Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Asistent/ka kancelárie (Office Assistant)

Charakteristika pozície

Do nášho tímu v Bratislave hľadáme šikovného/nú a zodpovedného/nú kandidáta/kandidátku na pozíciu Asistenta/tky kancelárie (Office Assistant) / Recepčný/á.

Náplň práce

• organizačné a administratívne zabezpečenie požiadaviek od interných klientov a externých návštev
• administratívne a organizačné zabezpečenie chodu recepcie vrátanie prijímania a prepájania telefonických hovorov , evidencia a distribúcia prichádzajúcej/odchádzajúcej pošty, zabezpečenie kuriérskych zásielok
• koordinácia a organizačné zabezpečenie zasadacích miestností
• objednávanie kancelárskeho tovaru a občerstvenia
• zabezpečenie a kalkulácia stravných lístkov
• monitoring dochádzky zamestnancov s následným mesačným reportingom
• asistencia pri správe vozového parku
• organizačné zabezpečenie služobných ciest zamestnancov

Požiadavky na kandidáta

• ukončené SŠ vzdelanie
• min. ročná prax v oblasti administratívy
• výborné komunikačné a organizačné zručnosti
• reprezentatívne vystupovanie
• proaktívny prístup, samostatnosť, flexibilita, odolnosť voči stresu
• zmysel pre zodpovednosť a systematickosť
• základní znalosť anglického jazyka
• PC znalosti (MS Office)
• znalosť SAP SRM výhodou

Ponúkame

• rôznorodá a zodpovedná práca
• zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• príležitosti pre kariérny rast
• široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátane zamestnaneckého piva
• príjemné pracovné prostredie
• priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3265177  Dátum zverejnenia: 11.12.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.