Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Místo práce
Plzeň, Bratislava, Plzeň - město
plný úvazek

Nákupčí – Plzeň nebo Bratislava

Charakteristika pozice:

Nákupčí má na starosti každodenní nákup položek nestrategické povahy a identifikaci dodavatelů a jejich výběr na základě interně stanovených požadavků. Primárně se bude zaměřovat na aktivity související s marketingovým materiálem pro ČR i Slovensko. Jeho/jejím cílem je zajistit kvalitní zdroje a zároveň dosahovat co nejlepších podmínek spolupráce a úspor.

Náplň práce:

  • Analýza operativních nákupů nižší a střední hodnoty především pro brand&trade marketing, obchod
  • Identifikace dodavatelů
  • Porovnávání cen u stávajících a potenciálních dodavatelů (organizace poptávkových řízení)
  • Jednání s dodavateli, jejich výběr, určování podmínek nákupních objednávek
  • Zajištění včasných splnění termínů poptávek
  • Zpracování dotazů a stížností v oblasti operativního nákupu
  • Koordinace součinnosti a optimalizace procesu realizace operativního nákupu

Požadavky:

  • Minimálně středoškolské vzdělání obchodního zaměření, VŠ výhodou
  • Pracovní zkušenost 2 – 3 roky ve středně velké či větší společnosti, zkušenost z FMCG výhodou
  • Praxe v oblasti nákupu nebo reklamní agentuře – výběr dodavatelů, vyjednávání, uzavírání smluv
  • Výborné analytické schopnosti – vyhodnocování dat
  • Orientace v nákupních procesech, smluvní problematice
  • Výborné komunikační, vyjednávací a organizační schopnosti
  • Pokročilá znalost MS Office, uživatelská znalost SAP
  • Znalost anglického jazyka min. na komunikační úrovni
  • Samostatnost a pečlivost
  • Řidičský průkaz sk B

Nabízíme:

  • Práci pro jednu z nejznámějších českých společností, jejíž produkt je významnou součástí naší národní kultury
  • Možnost kariérního růstu
  • Práci ve společensky odpovědné společnosti
  • Široké portfolio benefitů včetně zaměstnaneckého piva
  • Spolupráci na dobu neurčitou

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3251402  Dátum zverejnenia: 23.11.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.