Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Staň sa špecialistom Zákazníckeho servisu!

Charakteristika pozície

Do nášho tímu Zákazníckeho servisu / Telesales v Bratislave hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu.

Náplň práce

• Prijímanie a spracovanie prichádzajúcich a odchádzajúcich hovorov, príp. e-mailov, korešpondencie od zákazníkov a obchodných zástupcov
• Plnenie stanovených plánov predaja a cieľov v požadovanej kvalite a za dodržiavanie firemných štandardov
• Dennodenná komunikácia a úzka spolupráca s obchodnými zástupcami a s ostatnými tímami a oddeleniami spoločnosti s cieľom zabezpečiť kvalitný servis zákazníkom
• Práca s databázovými systémami spoločnosti (SAP, CRM)
• Participácia na budovaní dobrého mena spoločnosti a celkovej spokojnosti zákazníkov

Požiadavky na kandidáta

• SŠ vzdelanie (maturita), ekonomický smer výhodou
• Zrozumiteľný a príjemný prejav
• Proklientská orientácia
• Ústretovosť, komunikatívnosť
• Schopnosť pracovať pod tlakom
• Ochota učiť sa nové veci
• Schopnosť pracovať v tíme
• Spoľahlivosť, zodpovednosť a precíznosť
• Časová a pracovná flexibilita
• Základná znalosť anglického jazyka
• Aktívna znalosť práce s PC (MS Office - Outlook, Excel; SAP, strojopis)

Ponúkame

• Prácu s portfóliom úspešných, lokálne riadených značiek
• Perspektívu profesionálneho rozvoja
• Balík firemných benefitov
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Prácu v spoločensky zodpovednej firme

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3223947  Dátum zverejnenia: 24.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.