Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Brand Manager pre úspešnú značku!

Charakteristika pozície

Do nášho tímu hľadáme dynamického a talentovaného Brand manažéra, ktorý bude zodpovedný za plánovanie, riadenie a exekúciu zverených značiek zo špičkového portfólia spoločnosti Pivovary Topvar a Plzeňský Prazdroj.

Náplň práce

• Lokálne budovanie značiek a ich pozicioniningu, adaptácia a využívanie synergií s českým trhom
• Participácia na tvorbe marketingovej komunikácie a jej implementácia v rámci mediálnych a ostatných komunikačných kanálov (ATL, BTL, digitál, PR, sponzoring a pod.)
• Tvorba ročných brand plánov zodpovedajúcich portfóliovej stratégii a stratégii spoločnosti
• Lokálna identifikácia a tvorba netradičných (guerilla) marketingových a komunikačných aktivít
• Príprava mediálnej komunikácie značiek v spolupráci s mediálnou agentúrou
• Dohľad nad realizáciou BTL aktivít v súlade s brand plánmi a situáciou na trhu
• Spravovanie a administrácia zvereného portfolia produktov
• Riadenie dodávateľov v oblasti reklamy, podpory predaja, sponzoringu a eventov
• Navrhovanie rozpočtu jednotlivých značiek a riadenie jeho efektívneho čerpania tak, aby boli dosiahnuté stanovené ciele
• Participácia na tvorbe a implementácii dlhodobej stratégie značky
• Riadenie vzťahov a procesov s ostatnými organizačnými útvarmi a oddeleniami (Trade marketing, Brand Ambassador, Sales, POSm, a pod.), zapájanie sa do projektov presahujúcich niekoľko úsekov v rámci spoločnosti

Požiadavky na kandidáta

• VŠ vzdelanie 2. stupňa
• Min. 3ročné skúsenosti v FMCG spoločnosti, skúsenosti z oblasti brand marketingu
• Znalosti v oblasti operatívneho (trade) marketingu, orientácia v súvisiacich disciplínach (výskum, médiá, sponzoring, reklama, inzercia)
• Strategické myslenie
• Dobrá orientácia v online prostredí a aktuálnych digitálnych trendoch
• Schopnosť stanoviť si priority a riadiť viac projektov súbežne
• Analytické myslenie, precízny time a projekt management
• Ekonomické povedomie (pochopenie finančnej stránky riadenia značky)
• Schopnosť tímovej spolupráce
• Aktívna znalosť anglického jazyka
• Vodičský preukaz sk.B

Ponúkame

• Zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Perspektíva dlhodobého profesionálneho rozvoja, možnosť rastu
• Veľmi dynamická a zodpovedná prácu
• Prístup k nástrojom a know-how svetovej úrovne
• Práca v spoločensky zodpovednej firme
• Široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
• Príjemné pracovné prostredie a priateľské vzťahy na pracovisku

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 3214523  Dátum zverejnenia: 13.10.2017  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.