Kariéra

Od 1. januára 2007 na Slovensku pôsobí pivovarnícka spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., ktorá vznikla po zlúčení spoločností Pivovar Šariš, a.s, a Topvar, a.s.

Akciová spoločnosť Pivovary Topvar je členom jednej z najväčších pivovarníckych spoločností na svete SABMiller. Do portfólia spoločnosti patria slovenské značky Šariš, Topvar, Smädný mních, české značky Pilsner Urquell, Velkopopovický Kozel, nealkoholické pivo Birell, Gambrinus, a Master.

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., spája v sebe samostatnú výrobnú jednotku - pivovar vo Veľkom Šariši a sieť obchodno-distribučných centier na Slovensku. Vedenie spoločnosti má kancelárie v Bratislave. V rámci celého Slovenska zamestnáva firma Pivovary Topvar, a.s. približne 700 zamestnancov.

Senior servisný technik

Charakteristika pozície

Do nášho tímu na strednom Slovensku hľadáme samostatného a flexibilného kolegu, ktorý bude riadiť tím pre servisné služby externých a interných zákazníkov, aktívne komunikovať s externými dodávateľmi výčapnej techniky.

Náplň práce

- Riadenie strediska technického servisu
- Zodpovednosť za skladové hospodárstvo v systéme SAP
- Plánovanie práce a pohotovostí tímu technikov
- Hodnotenie pracovného výkonu prideleného tímu a jeho rozvoj
- Zabezpečenie plnenia požiadaviek interných a externých zákazníkov, spolupráca s ostatnými oddeleniami
- Konzultovanie technickej špecifikácie výčapnej techniky s obchodnými a oblastnými manažérmi, technické poradenstvo u zákazníka
- Zodpovednosť za opravy výčapnej techniky, chladničiek a interiérových reklám
- Monitoring kvality práce prideleného tímu technikov v teréne, sanitérov a posádok pri stáčaní piva z kontajnerov
- Zabezpečenie odborných prehliadok a odborných skúšok elektrických zariadení
- Zabezpečenie ekologickej likvidácie vyradenej výčapnej techniky
- Zodpovednosť za dodržiavanie BOZP na pracovisku

Požiadavky na kandidáta

- SOU, odbor mechanik chladiacich zariadení alebo elektrotechnik
- Vyhláška č. 718/2002 Zbierky zákonov - Osvedčenie o odbornej spôsobilosti, pre prácu na elektrických zariadeniach, minimálne § 22 – Samostatný elektrotechnik, odborná spôsobilosť na obsluhu tlakových nádob, odborná spôsobilosť na vykonávanie Epidemiologicky závažných činností
- Skúsenosti s riadením tímu
- Komunikatívnosť, samostatnosť, flexibilita, dochvíľnosť, odolnosť voči stresu, prezentačné zručnosti, zvládanie krízových situácií
- znalosť MS Office, príp. SAPu, znalosť skladového hospodárstva
- VP skup. B – aktívny vodič

Ponúkame

- rôznorodá a zodpovedná práca
- zázemie stabilnej medzinárodnej spoločnosti
- príležitosti pre kariérny rast
- široké portfólio zamestnaneckých benefitov vrátene zamestnaneckého piva
- príjemné pracovné prostredie
- priateľské vzťahy na pracovisku

Kontakt:

Len pre osoby staršie ako 18 rokov
WWW.PROMILEINFO.SK
ID: 3171852   Dátum zverejnenia: 28.8.2017
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.