Na tomto mieste
sa začne vaša kariéra

Za našim úspechom nestoja iba výnimočné produkty, ale aj talentovaní a nadšení zamestnanci. Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a spoločne docielime úspech.
Miesto práce
Bratislava
plný úväzok

Senior Talent Acquisition Specialist - Bratislava

O spoločnosti

Od 1. januára 2007 na Slovensku pôsobí pivovarnícka spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., ktorá vznikla po zlúčení spoločností Pivovar Šariš, a.s, a Topvar, a.s.

Do portfólia spoločnosti patria slovenské značky Šariš, Topvar, Smädný mních.

Spoločnosť Pivovary Topvar, a.s., spája v sebe samostatnú výrobnú jednotku - pivovar vo Veľkom Šariši a sieť obchodno-distribučných centier na Slovensku. Vedenie spoločnosti má kancelárie v Bratislave. V rámci celého Slovenska zamestnáva firma Pivovary Topvar, a.s. približne 700 zamestnancov.

Charakteristika pozície

Hľadáme kolegu / kolegyňu do tímu Talent Acquisition, ktorý bude mať na starosti samostatné riadenie náborového procesu na vybrané pozície naprieč všetkými oddeleniami spoločnosti a dvoma trhmi (SR a ČR).

Miesto výkonu práce: Bratislava

Náplň práce

Hľadáme kolegu / kolegyňu do tímu Talent Acquisition, ktorý bude mať na starosti:
  • Riadenie náborového procesu
- Konzultácie s manažérmi a HR Business Partnermi
  • Vytvorenie vhodnej stratégie náboru (napr. priamy alebo nepriamy nábor)
  • Vyhľadávanie a oslovovanie vhodných uchádzačov
  • Vedenie pohovorov a assessment centier

  • Vedenie tréningov pre manažérov v oblasti náboru
  • Aktívne budovanie zamestnávateľskej značky (napr. na veľtrhoch pracovných príležitostí alebo pri spolupráci so školami)
  • Vedenie projektov so zameraním na Talent Acquisition

Čo požadujeme

  • VŠ vzdelanie, najlepšie v oblasti HR, ekonómie alebo iných relevantných odborov
  • Minimálne 3 roky praxe v oblasti náboru buď v agentúre, alebo v internom nábore
  • Skúsenosť z medzinárodnej spoločnosti (najlepšie v rámci FMCG) je výhodou
  • Veľmi dobrú znalosť postupov a nástrojov v oblasti náboru
  • Nadšenie, samostatnosť, flexibilita, optimizmus a záujem o nábor / HR
  • Znalosť anglického jazyka na takej úrovni, aby ste mohli viesť konzultácie s manažérmi, pohovor alebo napísať inzerát
  • VP sk. B

Čo nabízíme

  • Zaujímavú, variabilnú, ale aj náročnú prácu pre spoločnosť, ktorá je lídrom na trhu
  • Priestor pre uplatnenie vlastných nápadov
  • Možnosť pracovať v rámci dvoch krajín (SR / ČR)
  • Reálnu možnosť profesného rozvoja aj kariérneho rastu
  • Zodpovedajúce finančné ohodnotenie a benefity

V Prazdroji veríme, že rozdielnosť je to, čo nás spája a robí našu spoločnosť lepšou. Podporíme Tvoju jedinečnosť a dáme Ti priestor u nás zažiariť.

ID: 2789279  Dátum zverejnenia: 1.11.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.