Obchodný zástupca

Pivovary Lobkowicz SK, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiac20% premie / měsíc (po zkušební době možnost zvýšení platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

CO U NÁS BUDEŠ DĚLAT?

• Budeš prezentovat a reprezentovat naši společnost, pivní produkty a značky
• Starat se o stávající zákazníky a hledat nové
• Rozvíjet spolupráci se svými velkoobchody a zákazníky a pravidelně je navštěvovat
• Setkávat se se svým týmem a vedením společnosti na pravidelných poradách
• Reportovat data a informace o zákaznících v systému MibSale
• Budeš podporovat promoakce našich zákazníků a pivních značek
• Dosahovat předem stanovených měsíčních, kvartálních a ročních cílů
• Primárně se zabývat provozovnami segmentu HORECA (hotely, restaurace, hospody, kavárny)

Zamestnanecké výhody, benefity

CO MŮŽEME NABÍDNOUT?

• Neformální příjemný tým a práci, která tě prostě bude bavit
• Nástupní plat 1 000 Eur brutto + 20% premie / měsíc (po zkušební době možnost zvýšení platu)
• Služební automobil i k soukromým účelům
• Služební telefon
• Příspěvek na stravné

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

ČÍM NÁS ZAUJMEŠ?

• Orientací v obchodě a zkušenostmi nejlépe z FMCG
• Presentačními a komunikačními dovednostmi
• Obchodními, prodejními a vyjednávacími schopnosti
• Když se vyznáš ve svěřeném regionu z obchodního pohledu a možných příležitostí
• Jsi aktivní řidič a jezdíš bezpečně….
• Uživatelskou znalostí práce na PC a xls. aplikacemi
• Zkušeností s prodejem nebo potenciálem se vše naučit od svých kolegů a nadřízených

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Pivovary Lobkowicz Group, a.s. jsou významnou pivovarnickou skupinou, která se skládá ze sedmi regionálních pivovarů v Protivíně, Uherském Brodě, Jihlavě, Hlinsku v Čechách, Klášteře nad Jizerou, Vysokém Chlumci a Černé Hoře. Nabízíme rozsáhlé portfolio různých druhů piva na slovenském trhu.
ID: 3941199  Dátum zverejnenia: 22.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac