Logo Pivný dom Liptova, s. r. o.

Hlavný čašník, výčapník

Pivný dom Liptova, s. r. o.

Miesto práce
Borbisova 414/8, Liptovský Mikuláš
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
podľa dohody
1 200 - 1 600 EUR/mesiac​- motivačné odmeňovanie: v závislosti od predaja / počtu predaných položiek za každý deň individuálne - štedré tips (tringelty) od našich výborných a stálych klientov - započítavame celý pracovný čas, nestrhávame žiadne pauzy - samozrejmosťou je preplácaná dovolenka aj všetky nad-časy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Radi príjmeme do nášho tímu šikovného čašníka / čašníčku / výčapníka s nástupom podľa dohody na TPP/HPP.  Stručná náplň práce:

  • starostlivosť o klientov od privítania až po vyúčtovanie
  • čapovanie piva, práca s profi výčapnou technológiou - ponúkame až 25 druhov čapovaného piva, špeciálov a remeselných pív
  • príprava ostatných nápojov a ponúkaného sortimentu
  • starostlivosť o prevádzku počas otváracích hodín

  • ​motivačné odmeňovanie: v závislosti od predaja / počtu predaných položiek za každý deň individuálne
  • štedré tips (tringelty) od našich výborných a stálych klientov
  • započítavame celý pracovný čas, nestrhávame žiadne pauzy
  • samozrejmosťou je preplácaná dovolenka aj všetky nad-časy
  • prevádzka sa denne otvára až o 15:00 a preto počas dňa vzniká dostatok priestoru na voľno-časové aktivity a osobný program
  • v prípade, že otvára prevádzku kolega, prichádzate na kratšiu zmenu po 17:00
  • individuálne dohadovanie pracovných zmien v tíme kolegov
  • sme prevádzka kde sa pracujú štandardné pracovné fondy cca 150-170hod. (nie 200+ hodín)
  • zamestnanecká zľava aj v ostatných prevádzkach zamestnávateľa
  • prevádzka je modernizovaná, digitalizovaná v mnohých smeroch: mobilný čašník, elektronická/dynamická podpora predaja, online QR pivná karta aj ponuka, v testovaní samo-objednávkové a platobné systémy ako aj iné...​

Pokojne nás môžte kontaktovať aj telefonicky, poprípade mailom a zaslať nám Váš CV.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

2

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

​• dôslednosť pri práci
​• pro-klientske správanie
​• pozornosť a komunikatívnosť
​• predajné schopnosti
​• čestnosť
​• spoluptáca s tímom​

Pivný dom Liptova, s.r.o. je spoločnosť, ktorá prevádzkuje piváreň Krčma Vás na okraji centra Liptovského Mikuláša. Ponúka 25 druhov čapovaného piva ako aj inýé pivárenske špeciality. Prevádzka v letných mesiacoch disponuje veľkým záhradným sedením ako aj štýlovým interierovým vybavením. Usporiadava kultúrne podujatia, koncerty živej hudby k posedeniu, firmené eventy, grilovačky či zábavný iQuiz s vysokým záujmom klientely.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Pavlína Matulániová
Tel.: +421911717625
E-mail: poslať životopis
ID: 4797919  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac