Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Šéfkuchár/Hlavný kuchár

Piváreň u Kultana s.r.o.

Miesto práce
Radoľa 278, Radoľa
Termín nástupu
jeseň 2024
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 900 EUR/mesiacPlatové podmienky radi preberieme a doladíme pri osobnom pohovore.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim kráľovstvom je výčap. O kvalite piva vieme všetko, ale teraz hľadáme niekoho, kto vie rovnaké zlato podať aj na tanieri a kuchyňa je jeho revír.

Ak varíš s vášňou, máš rád kvalitu, preferuješ lokálne chute, chceš budovať svoju vysnenú kuchyňu a tím, tak si na správnom mieste.

Pridaj sa k nám a podieľaj sa na budovaní konceptu kuchyne od samého začiatku.

Náplň práce:

  • máš možnosť byť pri tvorbe kuchyne a výbere svojho tímu úplne od začiatku,
  • ​vedenie tímu kuchyne a spolupracovanie s manažérom prevádzky,​
  • tvorba jedálneho lístka,
  • efektívne rozloženie a plánovanie prác v kuchyni, ​
  • zodpovednosť za kvalitu jedla,
  • zadávanie požiadaviek na objednávky tovaru a komunikácia s dodávateľmi,
  • evidovanie a sledovanie skladových zásob potravín s cieľom zabezpečiť bezproblémovú prípravu jedál,
  • optimalizovanie skladových zásob strediska s vykonávaním fyzickej inventúry tovaru a inventáru,
  • komunikovanie so zákazníkmi, overovanie spokojnosti s poskytovanými službami.

Veríme, že najlepšou ingredienciou našej práce je radosť :).

Sme tím nadšencov pre dobré pivo a hľadáme rovnako nadšeného človeka (parťáka), ktorý doplní náš tím svojou charizmou a zároveň poctivým, kvalitným jedlom.

Ponúkame:

  • priateľské, rodinné prostredie,
  • možnosť sebarealizácie,
  • možnosť vzdelávania,
  • príplatky za dopravu, stravu,
  • teambuildingy a ďalšie ... .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Prax na pozícii/v oblasti

Šéfkuchár/Kuchár

Počet rokov praxe

2

Hľadáme:

  • človeka, ktorý má rád ľudí, vie ich motivovať, usmerňovať a rád zdieľa svoje nadobudnuté znalosti,
  • človeka, ktorý srší energiou, má rád svoju prácu a má snahu posúvať svoj tím smerom vpred.​

Sme rodinná piváreň a našim cieľom je, aby sa hostia u nás cítili ako doma. Sme hrdí na tradície a nadšení pre budúcnosť. Sme miesto, kde sa môže každý stretávať a vychutnávať si pôžitok z toho najlepšieho piva a jedla. Svoju prácu robíme s radosťou a tak, aby sme mohli byť na ňu hrdí.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4848798  Dátum zverejnenia: 10.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac