Calzedonia Eurovea - módná predajná asistentka - skrátený úväzok (mesiačné prémie 50-150 EUR).

Pitra franchising s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 - 5 EUR/hod.20-30 hodinový úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pre milovníčky módy
- predaj / zákaznícky servis
- doplňanie tovaru
- aranžovanie (visual merchandising / layout)
- práca s pokladňou
- upratovanie a udržiavanie čistoty na predajni
- pracovná pozícia je potrebná i cez leto
- garantovaný jeden volný víkend v mesiaci

- školenie
- stravné lístky 5.10 EUR, plne preplatené
- prémie v závislosti od tržieb a individuálného ohodnotenia až 150 EUR brutto
- firemné zl'avy 40%
- módne pracovné uniformy
- príležitosť ku kariérnemu rastu
- veľmi pekné pracovné prostredie
- priateľský pracovný tím

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom a fotografiou.
Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem o prácu u nás.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- orientácia na výsledok
- dynamika
- zodpovednosť
- ústretový a proaktívny prístup k zákazníkom
- nadšenie pre prácu v obchode
- záujem o módu
- flexibilita (práca cez víkendy)

Značka Calzedonia bola založená v roku 1986 v Taliansku neďaleko Verony vo Vallese di Oppeano. Vznikla za účelom vytvoriť úplne nový spôsob predaja pančuchového tovaru, plaviek a plážového oblečenia pre ženy, mužov a deti.
Úspech značky Calzedonia spočíva v širokej ponuke produktov s dôrazom na módne trendy a s bezkonkurenčným pomerom kvality a ceny. Toto sú faktory, ktoré nám umožňujú uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2548694  Dátum zverejnenia: 6.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.