Calzedonia Eurovea - módná predajná asistentka - plný úväzok (mesiačné prémie 100-300 EUR).

Pitra franchising s.r.o.

Miesto práce
Pribinova, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
880 - 1 280 EUR/mesiacprémie v závislosti od tržieb a individuálného ohodnotenia až 300 EUR brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pre milovníčky módy
- predaj / zákaznícky servis
- doplňanie tovaru
- aranžovanie (visual merchandising / layout)
- práca s pokladňou
- upratovanie a udržiavanie čistoty na predajni
- pracovná pozícia je potrebná i cez leto
- garantovaný jeden volný víkend v mesiaci

- školenie
- stravné lístky 5.10 EUR, plne preplatené
- prémie v závislosti od tržieb a individuálného ohodnotenia až 300 EUR brutto
- firemné zl'avy 40%
- módne pracovné uniformy
- príležitosť ku kariérnemu rastu
- veľmi pekné pracovné prostredie
- priateľský pracovný tím

Ak vás naša ponuka zaujala, pošlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom.
Ďakujeme všetkým uchádzačom o záujem o prácu u nás.
Vybraných kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

- zodpovednosť
- dynamika
- pozitívne myslenie v každej situácii
- schopnost´motivovat seba aj tým k dosiahnutiu stanovených cielov
- ústretový a proaktívny prístup k zákazníkom
- skvelé komunikačné schopnosti
- schopnosť riešiť aj nepríjemné situácie a krízové momenty zvládať s úsmevom
- nadšenie pre prácu v oblasti módy a obchodu
- ochota učiť se nové veci a pracovať na sebe
- flexibilita (práce cez víkendy a sviatky)
- záujem o módu

Značka Calzedonia bola založená v roku 1986 v Taliansku neďaleko Verony vo Vallese di Oppeano. Vznikla za účelom vytvoriť úplne nový spôsob predaja pančuchového tovaru, plaviek a plážového oblečenia pre ženy, mužov a deti.
Úspech značky Calzedonia spočíva v širokej ponuke produktov s dôrazom na módne trendy a s bezkonkurenčným pomerom kvality a ceny. Toto sú faktory, ktoré nám umožňujú uspokojiť aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2503201  Dátum zverejnenia: 23.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 880 EUR/mesiac