Senior Testovací Inžinier

PistonPower s.r.o.

Miesto práce
Kukučínova 2148-84, Považská Bystrica
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacFinálna výška mzdy sa bude odvíjať od skúseností kandidáta. Ročný bonus max. do 10% ročnej mzdy na základe splnenia individuálnych a firemných cieľov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame Vám pozíciu Senior Testovací Inžinier v oblasti vývoja hydraulických produktov. Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude:
- Nastavenie testovacích scenárov (vytvorenie hydraulického okruhu) na základe špecifických testovacích požiadaviek
- Samostatná príprava a nastavenie testov podľa špecifikácie a požiadaviek, na základe konkrétnej situácie vo vývoji
- Skúšobné merania produktov u zákazníka a zdokumentovanie procesu testovania pre zákazníka
- Analýza nameraných údajov a koordinácia testov podľa požiadaviek
- Vyhodnotenie testovacích scenárov v úzkej spolupráci s oddelením testovania a konštrukcie
- Systematické vedenie dokumentácie skúšobného postupu
- Samostatná práca v programe FAMOS a výhodou je znalosť Dewesoft X DAQ
- Znalosť prostredia PLC SIEMENS Simatic S7 a príslušného HMI výhodou

• Kurz anglického jazyka a možnosť iných vzdelávacích kurzov
• Príspevok na DDS (4%)
• Životné poistenie pre zamestnancov
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Dovolenka nad rámec Zák. práce
• Možnosť práce Home office
• Platené voľno nad rámec Zák.práce
• Teambuildingové aktivity

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu Vás žiadame zaslať CV v anglickom jazyku.
Všetkým záujemcom ďakujeme za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, ale kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika/Mechatronika/Hydraulika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Famos - Pokročilý
Dewesoft X DAQ - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Strojárstvo

Počet rokov praxe

3

• Výhodou je odborná spôsobilosť v súlade s vyhláškou 508/2009 z.z. preferovaná úroveň §22
• Skúsenosti v oblasti hydrauliky
• Analytické myslenie a schopnosť riešiť problémy
• Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Zodpovednosť, spoľahlivosť a samostatnosť

PistonPower je inovatívna technologická spoločnosť, ktorá integruje vysokotlakové riešenia do hydraulických valcov. V porovnaní s výrobcami alternatívnych riešení je produkt spoločnosti PistonPower unikátny, v štádiu patentovej ochrany kľúčových prvkov. Spoločnosť bola založená v roku 2017 na základe inovatívnej myšlienky technického rozvoja pána Jørgena Madsa Clausena, zakladateľa spoločnosti Danfoss Power Solutions. Sídlo spoločnosti je v Považskej Bystrici a v nemeckom Holzkirchen.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4270896  Dátum zverejnenia: 2.3.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac