Účtovníčka (zastupovanie počas MD, RD)

PistonPower s.r.o.

Miesto práce
Kukučínova 2148-84, okres Považská Bystrica
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vašou úlohou bude:
- kompletné vedenie podvojného účtovníctva v zmysle platných predpisov
- vyhotovenie mesačných výkazov a ročných závierok (bilancia a výkaz ziskov a strát)
- spracovávanie mesačných výkazov v anglickom jazyku
- spracovanie DPH vrátane mesačných výkazov DPH
- vyhotovenie priznania dani z príjmov
- vypracovávanie interných smerníc vo vzťahu k účtovníctvu
- spolupráca so mzdovou účtovníčkou

- zaujímavé miesto v medzinárodnej start-up spoločnosti, v mladom priateľskom kolektíve
- bohatý sociálny program a benefity (výučba business angličtiny s native speakerom, Home office, príspevok na DDS, 2 dni dovolenky nad rámec Zákonníka)
- možnosť osobného rastu a rozvoja

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise spoločnosti PistonPower s.r.o. Kukučínova 2148-84, 017 01 Považská Bystrica, Zapísaná na Okr. súde Trenčín, odd. Sro, vl.č.34224/R, za účelom výberu uchádzačov v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z o ochrane osobných údajov.
Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú podmienky na pozíciu.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- vyžaduje sa minimálne 2 ročná prax v oblasti účtovníctva
- znalosť účtovného systému POHODA - výhodou
- znalosť slovenskej legislatívy v oblasti účtovníctva a daní
- znalosť ekonomickej angličtiny
- schopnosť analyzovať finančné dáta a pripravovať výkazy

PistonPower je inovatívna technologická spoločnosť, ktorá integruje vysokotlakové riešenia do hydraulických valcov. V porovnaní s výrobcami alternatívnych riešení je produkt spoločnosti PistonPower unikátny, v štádiu patentovej ochrany kľúčových prvkov. Spoločnosť bola založená v roku 2017 na základe inovatívnej myšlienky technického rozvoja pána Jørgena Madsa Clausena, zakladateľa spoločnosti Danfoss Power Solutions. Sídlo spoločnosti je v Považskej Bystrici a v nemeckom Holzkirchen.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3295229  Dátum zverejnenia: 26.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou