Asistenka predaja - Pískacie

November Brands, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne v TWIN CITY / Mlynské nivy 10 v Bratislave hľadáme na dlhodobý trvalý pracovný pomer milú, sympatickú a usmievavú kolegyňu. Pracovná doba 10.00 - 18.00 / PONDELOK - PIATOK. Uvítame angličtinu na komunikatívnej úrovni. Požadujeme samostatnosť, flexibilitu a ochotu predávať. Ponúkame stabilnú prácu v príjemnom kolektíve v nadštandardne priateľskej atmosfére. CV s fotkou prosím posielajte na [email protected]. Nástup 1.2.2019.

+ provízia 1% z predaja

Slovenská lokálna značka pôsobiaca na slovensku 4 roky. Zaoberá sa šitím textilu - pískacieho oblečenia pre celú rodinu. Prevádzkuje tri kamenné predajne v Bratislave, Trnave a Košiciach. www.piskacie.com

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Mac OS - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Milé, usmievavé, ochotné, samostatné dievča s nadšením pre lokálny dizajn a módu.

Slovenská lokálna značka oblečenia pôsobiaca na slovensku 10 rokov. Zaoberá sa šitím textilu - pískacieho oblečenia pre celú rodinu (www.piskacie.com). Prevádzkuje conceptstore Wilma v bratislavskom TWIN CITY TOWER, kde okrem vlastnej značky Pískacie ponúka aj iné malé zodpovedné značky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3444207  Dátum zverejnenia: 7.1.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900