Asistent / Asistenka predaja - Pískacie

Piskacietricka.sk s. r. o.

Miesto práce
Miletičova, Bratislava
Termín nástupu
01.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
900

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do našej predajne na Miletičovej ulici (neskôr Twin City) v Bratislave hľadáme milú, sympatickú a usmievavú kolegyňu na TPP. Uvítame angličtinu na komunikatívnej úrovni. Požadujeme samostatnosť, flexibilitu a ochotu predávať. Ponúkame stabilnú prácu v príjemnom kolektíve v nadštandardne priateľskej atmosfére. CV s fotkou prosím posielajte na cv@piskacie.com. Nástup ihneď.

+ provízia 1% z predaja

Slovenská lokálna značka pôsobiaca na slovensku 4 roky. Zaoberá sa šitím textilu - pískacieho oblečenia pre celú rodinu. Prevádzkuje tri kamenné predajne v Bratislave, Trnave a Košiciach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy
Mac OS - základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Milé, usmievavé, ochotné, samostatné dievča s nadšením pre lokálny dizajn a módu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Piskacietricka.sk s.r.o.
Kulíškova 29
82108 Bratislava
ID: 3444207   Dátum zverejnenia: 27.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   900