Asistent / Asistenka predaja - PÍSKACIE

November Brands, s.r.o.

Miesto práce
Štefánikova, Trnava
Termín nástupu
15.04.2019
Mzdové podmienky (brutto)
800

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do predajne na Štefánikovej ulici v Trnave hľadáme milú, sympatickú a usmievavú kolegyňu - riadiacu chod našej predajne. Uvítame angličtinu na komunikatívnej úrovni, nie je však podmienkou. Požadujeme samostatnosť, flexibilitu, ochotu predávať, záujem o lokálnu módu vítaný. Ponúkame prácu v príjemnom kolektíve v nadštandardne priateľskej atmosfére. K životopisu prosím pripojte aj fotku.

Ponúkame 1% z predaja k uvedenému platu, zamestnanecké zľavy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Slovenská lokálna značka oblečenia pôsobiaca na slovensku 10 rokov. Zaoberá sa šitím textilu - pískacieho oblečenia pre celú rodinu (www.piskacie.com). Prevádzkuje conceptstore Wilma v bratislavskom TWIN CITY TOWER, kde okrem vlastnej značky Pískacie ponúka aj iné malé zodpovedné značky.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3156730  Dátum zverejnenia: 5.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800