AWS Admin/DevOps Administrátor

Pipelinersales Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

V tvojej kompetencii bude nasledovné:
• práca na cloudovej infraštruktúre pre celosvetový produkt Pipeliner CRM, ktorá je postavená na AWS službách (EC2, ECS, RDS, Fargate, Lambda, S3, CodePipelines atd.),
• navrhovanie vylepšení existujúcej architektúry a ich implementácia,
• používanie najnovších technológií a nástrojov na automatizáciu CI / CD procesov pre Pipeliner CRM (Ansible, Terraform…).
• kontajnerizácia služieb (Docker, ECS),
• zdokonaľovanie logovacích a monitorovacích systémov.

Informácie o výberovom konaní

☆ platové ohodnotenie na základe skúseností,
☆ uvedená základná mzda sa vzťahuje na zamestnanecký pracovný pomer pri plnom úväzku; pre iné situácie prepočet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

Osobnostné predpoklady:
★ zodpovedný prístup k práci,
★ dobré komunikačné zručnosti a schopnosť pracovať v tíme (komunikácia a spolupráca s ostatnými členmi tímu na dennej báze),
★ pro-aktívny prístup k riešeniu problémov,
★ analytické a logické myslenie.

Znalosti a skúsenosti:
☆ teoretické a praktické skúsenosti v oblasti správy systémov na báze Linux-u, certifikácia výhodou,
☆ teoretické a praktické skúsenosti v oblasti networkingu, certifikácia výhodou.
☆ teoretické a praktické skúsenosti s AWS, certifikácia výhodou.
☆ znalosť a skúsenosti s niektorým z config management a IaC nástrojov (Terraform, AWS CDK, AWS CloudFormation)
☆ výhodou praktické znalosti skriptovacích jazykov (Bash, Python alebo podobných)
☆ výhodou skúsenosti s infraštruktúrou vo viacerých dátových centrách a regiónoch.

Pipelinersales Slovakia, spol s r.o. pre svoju materskú spoločnosť v Rakúsku, Pipeliner CRM GmbH, a pre americkú spoločnosť Pipelinersales Inc. spravuje a vyvíja celosvetovo predávané SaaS cloudové riešenie Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com/company/about/).

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného obchodného zámeru. Pipeliner CRM pomocou vizuálneho rozhrania presahuje organizačné funkcie a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4127920  Dátum zverejnenia: 11.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac