Angular Developer / TypeScript Developer

Pipelinersales Slovakia, spol. s r. o.

Miesto práce
Petržalka, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou podľa skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Angular (2+) Developera / TypeScript Developera na celosvetový projekt Pipeliner CRM.

Na čom budeš pracovať:
› vývoj etablovanej Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com) applikácie v najmodernejších webových technologiách,
› priama spolupráca s grafickým, UI/UX, analytickým tímom a s ďalšími členmi development tímu.

S akými technológiami budeš pracovať:
› Angular 4, Angular 5, TypeScript.

S akými nástrojmi budeš pracovať:
› JIRA, Bitbucket (GIT), AWS, Slack, Confluence.

S kým budeš pracovať:
› náš dev tím tvorí 20+ ľudí a sídlime v Bratislave, kde už viac ako 10 rokov vývijame Pipeliner CRM.

V našej firme ponúkame neutíchajúci profesionálny a osobnostný rast v spolupráci s medzinárodným prostredím. Medzi ďalšie benefity patria aj:
✔ flexibilná pracovná doba s možnosťou home-office,
✔ pravidelné firemné team-buildingové akcie a večere,
✔ sladké utorky,
✔ ovocné štvrtky.
✔ možnosť byť členom firemného bežeckého tímu (Pipeliner Running Team),
✔ možnosť participácie na firemných opciách.

Svoju žiadosť spolu so štruktúrovaným životopisom v anglickom alebo slovenskom jazyku posielajte emailom na nižšie uvedenú adresu. Ako názov správy vložte názov pozície, o ktorú sa uchádzate.

Kontaktovať budeme iba uchádzačov spĺňajúcich naše kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

JavaScript - Pokročilý
CSS - Pokročilý
HTML - Pokročilý

› veľmi dobrá znalosť HTML, CSS, JavaScript,
› znalosť OOP,
› skúsenosti s Angular 2+ výhodou,
› skúsenosti s TypeScript výhodou,
› JSON, REST,
› skúsenosti s responzívnym dizajnom su vítané,
› Node.js výhodou.

Očakávame kreatívny prístup k riešeniu problémov, samostatnosť a hľadanie nových nápadov pri realizácii. Zodpovedný prístup k práci je nevyhnutnosťou.

Pipelinersales Slovakia, spol s r.o. pre svoju materskú spoločnosť v Rakúsku, Pipeliner CRM GmbH, a pre americkú spoločnosť Pipelinersales Inc. spravuje a vyvíja celosvetovo predávané SaaS cloudové riešenie Pipeliner CRM (https://www.pipelinersales.com/company/about/).

☆ Pipeliner CRM ☆
Pipeliner CRM je softwérový systém (https://www.pipelinersales.com/), ktorý umožňuje obchodným reprezentantom a tímom pochopiť proces predaja a navýšiť počet otvorených obchodov smerom k uzavretiu, s dôrazom na šetrenie času a udržiavanie pôvodného obchodného zámeru. Pipeliner CRM pomocou vizuálneho rozhrania presahuje organizačné funkcie a vytvára tak pracovný nástroj, ktorý sa prispôsobuje organizácii a rastie spolu s ňou.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2989417  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou podľa skúseností