Vodoinštalatér/ Technický pracovník

PIPE CONTROL s.r.o.

Miesto práce
Prievidza
Termín nástupu
Dohodou
1 300 - 1 700 EUR/mesiacPlat tvorí základná zložka, cestovné náhrady a príplatky + navyše ponúkame motivačné prémie, koncoročné prémie, bonus pri výročí zamestnanca vo firme.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Špecializujeme sa na lokalizácie únikov vody a kontrolu potrubia (voda/ kúrenie/ kanalizácia) pre našich zákazníkov v rámci celého Slovenska pomocou diagnostických prístrojov a následné odstránenie nájdenej poruchy.
Aktuálne hľadáme nového kolegu - vodoinštalatéra, ktorý by vykonával lokalizácie úniku vody a opravy poškodeného miesta a doplnil tak náš tím technikov. Prax v odbore vodoinštalatér výhodou.

- veľmi zaujímavá práca, kde každý deň môže priniesť niečo nové, stereotyp nám teda určite nehrozí
- kompletné zaškolenie a aj následná podpora je u nás samozrejmosťou
- mladý kolektív, v ktorom vládne priateľská atmosféra
- služobný mobil (aj na súkromné účely)
- odborné školenia, teambuildingy

- vernostný zamestnanecký program

Ak Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené predpoklady, zašlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis spolu s motivačným listom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Vzdelanie alebo prax v odbore inštalatér / vodár/ kúrenár výhodou.

Ostatné znalosti

Práca na PC - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť a technická zdatnosť
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- ochota a chuť cestovať a učiť sa nové veci
- všeobecná znalosť práce s PC - potrebná aj pri práci s prístrojmi
- samostatnosť pri práci, zodpovednosť a časová flexibilita

Sme mladá spoločnosť pôsobiaca v zaujímavej vodárenskej oblasti. Hlavnou činnosťou je lokalizácia únikov vody a kontrola potrubí pomocou diagnostických zariadení. Taktiež vykonávame aj čistenie kanalizácie a vytyčovanie inžinierskych sietí a zameriavame sa na obchodnú činnosť v našej oblasti pôsobenia. Spoločnosť sa neustále vyvíja a ponúka tak nové možnosti na slovenskom trhu.
Viac informácii nájdete na našom webe www.pipecontrol.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Juraj Cápa
E-mail: poslať životopis
ID: 4801982  Dátum zverejnenia: 8.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac