1 000 - 1 400 EUR

Špecialista pre e-shop s topánkami

PINNAC COMPANY, s.r.o.

Miesto práce
Stará Vajnorská 17, Bratislava
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.5.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý bude žiť telom aj dušou v našom topánkovom svete www.toplayshoes.com.
Potrebujem niekoho skúseného, kto sa postará o kompletný chod E-shopu.
Práca obsahuje niekoľko veľmi dôležitých úloh:
- fotenie produktov
- úprava fotografií
- nahadzovanie produktov na web
- cenotvorba
- vymýšľanie a tvorenie produktových kampaní
- marketingové kampane na FB, Instagrame a Google Adwords
- príspevky na FB a Instagrame
- hľadanie nových možností ako môže firma zarobiť
- analýza marketingových kampaní
- mesačné vyhodnotenie
- sledovanie google analytics
- sledovanie konkurencie
- riešenie prepravy
- vypomáhanie pri objednávkach ( balenie do 3kg, komunikácia, sklad)
- kontrola a dopĺňanie skladových zásob
- strategické plánovanie
- grafické práce ako bannery na web aj na mobilný web, do marketingových kampaní, na Instagram
- párovanie platieb
- tvorba dodacích listov
- tvorba videospotov, GIF obrázkov
- písanie článkov na blog a jednoduché kreatívne popisy k produktom
Pracovná doba: 9:00-17:00 cez týždeň

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1400

Ak vás prácovná ponuka zaujala, pošlite svoje CV a k nemu pošlite vaše referencie.
Ak sa nám zapáčite, prebehne s vami buď online pohovor, alebo priamo v našich kanceláriach.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, grafik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Google Analytics - základy

Počet rokov praxe

2

Pozícia je určená len pre skúseného adepta, ktorý ma množstvo nápadov a nebojí sa výziev.

Čínska značka Toplay vznikla pred viac ako 20 rokmi a je jednou z najobľúbenejších značiek v Európe. Držia krok s módou a žiadanou cenou na trhu. Bohatá ponuka topánok pre všetky vekové kategórie. Ponúkame maloobchodný /e-shop/ a veľkoobchodný predaj.

Adresa spoločnosti

Pinnac Company s.r.o.
Stara Vajnorska 17
83104 Bratislava

Kontakt

ID: 3644616   Dátum zverejnenia: 15.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1400