Rezident kvality - resident engineer

Pimaron Sp. z o. o.

Miesto práce
Bratislava, okres Malacky
Druh pracovného pomeru
živnosť
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
8.50-13 e/ hodinu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zabezpečovanie kvality dodávaných dielov, supervízia sortovacích aktivít.
Zabezpečovanie dobrých partnerských vzťahov so zákazníkom.
Poskytovanie zákazníkovi podporu počas celej produkčnej fázy.
Riešenie problémov vzniknutých počas výroby v súvislosti s dodávanými dielmi.
Proaktivita pri riešení problémov a ich predchádzaniu.
Vykonávanie pravidelných auditov produktov.
Rozvíjanie systému identifikácie a sledovania stavu aktuálne otvorených bodov.

splatnosť faktúr podľa dohody, 1x mesačne / 2x mesačne

Informácie o výberovom konaní

- 2 roky - Skúsenosti s automotive kvalitou
- Schopnosť čítať dokumentáciu kvalitárku
- Vysoko rozvinuté komunikačné schopnosti(verbálne aj písomné)
- Schopnosť koordinovať viaceré projekty a úlohy naraz

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pimaron sp.z.o.o. je rýchlo rozvíjajúca sa firma v oblasti sprostredkovania práce a personálneho poradenstva. Spoločnosť poskytuje služby pre oblasti kontroly kvality a sortovacích prác pre automobilový priemysel. Našim jediným zákazníkom je nemecká firma, ktorá už viac ako 4 roky pracuje pre Volkswagen Slovensko a pre ňu sa snažíme nájsť vhodných pracovníkov. V Bratislave momentálne otvárame prvú pobočku.

Wojska Polskiego 7
70-470 Szczecin
Poľsko
ID: 3335697   Dátum zverejnenia: 14.3.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   8.50-13 e/ hodinu