Obchodný zástupca - od 1300 € v čistom

PIMA, s.r.o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
866 EUR/mesiac+ odmeny a dochádzkový bonus: priemerná čistá mesačná mzda predstavuje 1300 - 1550 EUR v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovný deň sa vždy začína aj končí v sídle našej spoločnosti v Trenčíne! Náplňou práce je priamy kontakt so zákazníkmi, zabezpečovanie predaja a vytváranie objednávok vo zverenom regióne u pridelených zákazníkov, starostlivosť o zákazníkov.

- práca na plný úväzok v stabilnej spoločnosti
- možnosť kariérneho rastu
- výplaty vždy na čas do 10. dňa v mesiaci
- motivujúce finančné ohodnotenie (naviac ku základnej mzde)
- koncoročné odmeny
- služobný automobil, mobilný telefón, notebook
- firemné eventy a teambuildingy
- preplatenie periodických školení súvisiacich s vykonávaním práce
- poskytnutie pracovných odevov
- zamestnanecká zľava vo firemnej predajni

Hľadáme spoľahlivého človeka s príjemným vystupovaním a chuťou pracovať!
Životopis zasielajte výhradne s FOTOGRAFIOU na emailovú adresu - [email protected]

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Údaje, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom o ochrane osobných údajov a starostlivo vyberieme vhodných kandidátov. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov ostatným vopred ďakujeme.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte
- znalosť procesov v obchode výhodou
- schopnosť argumentovať,
- komunikatívnosť, flexibilnosť
- bydlisko uchádzača preferujeme v Trenčíne alebo blízkom okolí

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti gastronómie pre maloobchod a veľkoobchod na Slovenskom trhu už od roku 2006.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4774773  Dátum zverejnenia: 1.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 866 EUR/mesiac