Category Sales manager

Pilulka.sk, a. s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 700 EUR/mesiac- Konečná suma závisí od skúsenosti kandidáta Plus Kvartálne odmeny v závislosti od plnenia osobných cieľov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo budeš mať na starosti:

Vo svojej roly budeš zodpovedný za obchodné výsledky prostredníctvom vyťaženia obchodného potenciálu nových i existujúcich zákazníkov. Stratégia obchodného oddelenia je nastavená, ale budeš mať voľnú ruku v tom, ako ju dosiahneš. Dôležitou súčasťou tvojho pracovného dňa bude vyjednávanie obchodných podmienok.

Neoddeliteľnou súčasťou tvojej pracovnej agendy bude:

- Analýza trhu a potenciálu jednotlivých predajných segmentov
- Analýza marže, určovanie stratégie a nastavenie cenotvorby
- Strategické rozširovanie sortimentu v kategóriách
- Komunikácia s dodávateľmi
- Príprava podkladov pre marketingové oddelenie
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami vo firme

- Otvorená rodinná kultúra, nie sme žiaden korporát (všetci si tykáme, k majiteľom a top manažmentu máme blízko a navzájom si snažíme pomáhať)
- Skvelá pracovná atmosféra, mikromanažment u nás nie je bežný, oceňujeme otvorenú komunikáciu a slobodu v práci, čo zahŕňa okrem iného aj flexibilnú pracovnú dobu (sme orientovaní na výsledky a kvalitu práce)
- Je pre nás dôležité, aby vás práca bavila, preto dbáme na to, aby u nás mal každý priestor na sebarealizáciu a prinášanie vlastných nápadov pre zlepšenie
- Rozvoj a profesionálny rast v podobe rôznych kurzov a vyhradeného času na vzdelávanie, súčasťou ktorého sú kurzy angličtiny
- Spoločné firemné akcie (hory, voda, kultúra, bežecké závody, čokoľvek nás spolu baví)
- Zamestnanecké zľavy na sortiment z našej ponuky
- Smädný u nás neostaneš :)
- Parkovacie miesto je samozrejmosťou

Dostaneš k dispozícii obchodné aktivity najväčšej online lekárne na Slovensku. Budeš sa podieľať na raste Pilulky. Staneš sa členom obchodného tímu a tvojou úlohou bude okrem správy produktového portfólia aj jeho rozširovanie a budovanie dlhodobej stratégie firmy v obchodných aktivitách (obchod, marketing, zákaznická spokojnosť...).

Hľadáme kolegu, ktorý sa nebojí práce ani výzvy. Má drive a motivujú ho vlastné výsledky a rast.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Google GSuite - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

Koho hľadáme?

- Máš skvelé komunikačné zručnosti a vyjednávanie ťa baví
- Myslíš analyticky a práca s číslami ti nevadí
- Je pre teba dôležitá kvalita a výsledky a rýchlosť ti nerobí problém
- Rád skúšaš nové veci
- Si kreatívny a hľadáš prostredie, kde sa budeš môcť prejaviť
- Nepoznáš slová “nedá sa” a “nezvládnem”

- Znalosť aplikácie Disivo výhodou
- Dobrá znalosť MS Office - najmä MS Excel a MS Powerpoint
- Skúsenosti s e-commerce
- Znalosť aplikácií G Suite výhodou

Hľadáme obchodníka, ktorému je náš segment blízky a dokáže sa pre svoju prácu nadchnúť ako my.

Páčiť sa ti u nás bude ak ti vyhovuje:

- Transparentnosť- Dôvera je pre nás základ. Porozprávajme sa o čomkoľvek a kedykoľvek.
- Inovatívnosť- Zdravotníctvo sa mení a my sme lídri tejto zmeny.
- Pozitívny prístup- Lepší život je s úsmevom a to platí i v práci.
- Slušnosť- Nič nie je nemožné, keď obe strany chcú a správajú sa k sebe slušne
- Efektívnosť- Rozmýšľame o dva kroky dopredu, pretože veríme, že vždy sa dá všetko urobiť lepšie.
- No-bullshit style- Nie sme korporát, nepotrpíme si na zbytočné výhovorky a oceňujeme reálne odpracované výsledky.
- Vášnivosť- Práca nás baví a vieme, že to najlepšie nás čaká za hranicou našej komfortnej zóny.
- Posadnutosť zákazníkom- Zákazník je pre nás na prvom mieste.

Sme moderná, úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk., Pilulka.cz, Pilulka.at, a Pilulka.hu.
Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už desiaty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4024638  Dátum zverejnenia: 2.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac