Manažér logistiky

Pilulka.sk, a. s.

Miesto práce
Pestovateľská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 000 EUR/mesiacmzda bude upresnená osobne na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Baví Ťa logistika a chceš sa stať súčasťou tímu, ktorý poskytuje prémiové služby v oblasti e-commerce? Poď pracovať k nám.
Tvojou náplňou práce bude:
- vedenie ľudí
- organizácia práce a pracovných zmien
- nastavenie cieľov pre zamestnacov a ich vyhodnotenie
- rozvoj a modernizácia skladu a logistiky
- aktívna spolupráca s ďalšími oddeleniami
- reporting, tvorba štatistík
- riadenie vzťahov s externými dodávateľmi

- 8,5 hodinový pracovný čas
- práca v stabilnej a rýchlo rastúcej spoločnosti
- práca v spolupatričnom a priateľskom kolektíve
- pracovné oblečenie
- nápoje v rámci vybavenia kuchynky
- zamestnanecká zľava
- narodeninová darčeková poukážka

Budeme Vás kontaktovať telefonicky ohľadom pohovoru a termínu nástupu.
Budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zapálenosť pre tímovú prácu v kolektíve a zároveň schopnosť pracovať samostatne
- zodpovedný prístup
- zručnosti s vedením ľudí
- skúsenosti na podobnej pozícii
- znalosť WMS
- zodpovednosť za dodržaivanie legislatívy, BOZP, PO
- schopnosť riešiť problémy

Sme moderná, úspešná, stabilná a rýchlo rastúca distribučná spoločnosť liečivých prípravkov a doplnkového sortimentu, prevádzkujúca internetové lekárne Pilulka.sk., Pilulka.cz, Pilulka.at, a Pilulka.hu.
Našim cieľom je poskytovať zákazníkom tie najlepšie a najkvalitnejšie služby, vďaka čomu sa už desiaty rok tešíme nepretržitému nárastu objednávok a spokojných zákazníkov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3804506  Dátum zverejnenia: 3.6.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac