Logo PILOUS SK s.r.o.

Sales manager

PILOUS SK s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohoda
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2 500 EUR/mesiacRočné bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

​Hľadáme dynamického a výsledkovo orientovaného Sales Managera, ktorý bude zodpovedný za rozvoj a riadenie predajného procesu a tímu (sales representative plus cenové kalkulácie) v oblasti priemyselného balenia. Vašou úlohou bude identifikovať nové obchodné príležitosti, budovať a udržiavať vzťahy s existujúcimi zákazníkmi a vyvíjať stratégie na maximalizáciu predaja​

Auto/laptop/mobil/edukácia

Informácie o výberovom konaní

Definitívna mzda podľa praxe a referencií

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 0 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod, ekonomika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

sales

Počet rokov praxe

5

Skúsenosti v oblasti B2B predaja, ideálne v oblasti priemyselného balenia Schopnosť pracovať samostatne a v tíme, Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti, Orientácia na výsledky a schopnosť dosiahnuť stanovené predajné ciele. Schopnosť rýchlo sa prispôsobiť meniacemu sa prostrediu a prioritám

Sme významná spoločnosť v odvetví priemyselného balenia s viac ako 30-ročnou históriou. Zaoberáme sa inováciami a udržateľnými riešeniami v oblasti balenia pre široké spektrum priemyselných odvetví. V súčasnosti pôsobíme na trhu Česká republika, Slovensko, Nemecko, Poľsko, Španielsko. Naši top zákazníci sú Škoda, Daimler, ZF...

Kontakt

Kontaktná osoba: Marian Jelínek, MBA
Tel.: +421917997340
E-mail: poslať životopis
ID: 4799698  Dátum zverejnenia: 4.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac